Блендери Bosch

Блендери Bosch

Марка приладу

Одним з ключових моментів у виборі є марка блендера. Не рекомендується купувати прилади маловідомих виробників. Адже від якості деталей приладу і надійності їх складання залежить Ваше здоров'я і здоров'я ваших близьких. Не варто економити на власній безопасності.Блендери Bosch заслужено вважаються одними з найбільш якісних і надійних приладів. Компанія є визнаним світовим лідером серед виробників побутової кухонної техніки.

Скло або пластик?

Пластикові блендери, як правило, легко подряпати і з часом їх поверхня може потемніти. Скло важко подряпати, однак зламати його набагато простіше, ніж пластик. Будь-які моделі блендерів Бош - стаціонарні або заглибні - виконані з високоякісного пластику. Він надійніше і довговічніше інших матеріалів, а також не потребує будь-якого специфічного обслуговування.

Переконайтеся, що блендер має знімні ножі.

Будь-блендер Бош має знімні ножі, які легко від'єднуються натисненням однієї кнопки. Завдяки цьому їх дуже легко чистити. Якщо Ви купуєте прилад без знімних ножів, Вам дуже важко буде очистити зону навколо леза в нижній частині блендера.Особое увагу слід приділити якості ножів. Всі ножі для блендерів Bosch виготовлені з високоміцної сталі. Тому Ви можете не сумніватися в їх довговічності і якості виконуваної роботи.

Переконайтеся, що блендер має імпульсний режим.

Всі блендери Bosch мають можливість імпульсного режиму. Це дає вам більший контроль над процесом змішування і значно розширює можливості приладу.

Потужність.

Якщо ви хочете, мати можливість дроблення льоду, то вам потрібен блендер, який може виконати цю роботу. Для цього прилад повинен мати потужність, по крайней мере, 350 Вт.Большінство блендерів Бош комплектуються спеціальною насадкою для дроблення льоду, що значно спрощує цей процесс.От потужності приладу залежить і швидкість його роботи. Чим могутніше блендер, тим вище швидкість обертання ножів, а значить, і результат Ви отримаєте швидше.

Переконайтеся, що блендер має знімну кришку.

Наявність знімною кришки у блендера гарантує, що ви можете додати додаткові інгредієнти, в той час як відбувається змішування. Це дуже зручно, якщо Ви готуєте складне блюдо, де змішувати необхідно шарами. Більшою мірою така конструктивна особливість відноситься до стаціонарних блендерам Бош, оскільки заглибні моделі, як правило, оснащені спеціальним склянкою для змішування.

Ціна приладу.

Ціна є не основним, але часом дуже значущим критерієм у виборі побутової техніки. Висока ціна не завжди означає якість. Ціни блендерів Bosch Вас приємно здивують, а якість приладів не викличе ніяких претензій. Вибираючи техніку світового виробника, Ви можете бути абсолютно впевнені в її надійності і довговічності.

  • Купити блендери в Києві, Одесі, Херсоні, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Сумах та інших містах України.
 06.01.2020
 (59 переглядів)