BOSCH Чорноморськ, вул. Першого Травня, 1-г

Магазин-партнер BOSCH
вул. Першого Травня, 1-г
Режим роботи
Пн-Сб с 10:00 до 19:00
Нд вихідний

Ви живете в Чорноморську і хочете купити фірмову побутову техніку BOSCH за доступною ціною? Для цього не потрібно витрачати час, їхати в Одесу і курсувати по супермаркетам в пошуках доступної ціни. Побутова техніка BOSCH у вас під рукою за найвигіднішими цінами.

Фірмовий магазин побутової техніки BOSCH працює в Чорноморську (Іллічівську) з 2006 року. За цей час багато жителів міста стали постійними клієнтами магазину. Побутова техніка BOSCH дуже затребувана, і завдяки політиці нашого магазину стала доступною практично кожному. Купуючи техніку в нашому магазині, ви купуєте справжній BOSCH за лояльною ціною, без посередників і накруток.

Магазин BOSCH має найбільший вибір німецької техніки, офіційно ввезеної в Україну.

До вашої уваги:

Велика побутова техніка: холодильники та морозильні камери, плити і варильні поверхні, пральні та сушильні машини. Побутові прилади можуть бути окремо стоячі або вбудовуються.

Дрібна побутова техніка - для приготування їжі: м'ясорубки, блендери, міксери, мультиварки, мікрохвильовки; інші товари для будинку: пилососи, фени, праски.

Перевага роздрібного магазину в тому, що ви можете очно ознайомитися з  приладом, оцінити якість матеріалів і покриття. Отримати консультацію у продавця. Отримати важливу і експертну інформацію, а це дуже важливо при виборі багатофункціонального технологічного приладу.

Співробітники магазину не тільки швидко оформлять замовлення, але і організують доставку в зручний для вас час.

Ви можете стати учасником розіграшів і акцій, отримати несподівану і приємну знижку. Ваша покупка буде ще більш вигідною.

При купівлі великої та вбудованої побутової техніки ви отримуєте гарантію 4 роки. А також можливість гарантійного обслуговування в сервісних центрах.