Side-by-Side

Холодильник SIEMENS KA90GAI20

Холодильник Side-by-Side Колір дверей: Hержавеющая сталь легкого очищення з покриттям antiFingerpri..
88 899 Грн.
Подробнее
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)
Side-by-Side
Side-by-Side

  •  Той, хто хоче мати більше, ніж просто холодильник, вибирає моделі американського типу - Side-by-Side, які мають загальний обсяг холодильних і морозильних камер близько 500 літрів. «Бік о Бік», саме так звучить переклад американського назви царя холодильників - це багатокамерні холодильники з дверцятами, льодогенератором, вбудованим баром, диспенсером, цифровим табло і безліччю корисних функцій, що дозволяють зберігати багато продуктів максимально довго і в найкомфортніших умовах.

  • Купити холодильник Side-by-Side означає стати володарем самого місткого холодильно-морозильного агрегату. Хоча ціна такого холодильника трохи вище звичайних моделей, в процесі своєї експлуатації він повністю себе окупає. Це відбувається завдяки істотній різниці між оптовими і роздрібними цінами на продукти харчування.

  • Особливості холодильників Side-by-Side

  • Перед покупкою настільки місткого агрегату спочатку потрібно визначитися з місцем його установки і скласти план занесення цього короля домашніх холодильників в квартиру або будинок. Якщо звичайні моделі холодильників переважно без проблем заносяться в квартири багатоповерхових будинків, то холодильник Side-by-Side вимагає особливих умов.

  •  Перед покупкою настільки місткого агрегату спочатку потрібно визначитися з місцем його установки і скласти план занесення цього короля домашніх холодильників в квартиру або будинок. Якщо звичайні моделі холодильників переважно без праці заносяться в квартири багатоповерхових будинків, то холодильник Side-by-Side вимагає особливих умов.

  • Унікальність конструкції холодильників Side-by-Side надає кілька температурних зон для зберігання продуктів різного виду в найсприятливіших для них умовах. Безліч камер дають можливість відкривати тільки потрібні дверцята, зберігаючи температуру в інших відділеннях без змін. Наприклад, робота «нульовку» в такому холодильнику набагато ефективніше, ніж в звичайному - двокамерному.

  •  У багатьох моделях присутні дуже потрібні пристрої - ледогенератор і система подачі холодної води. Вони компактно вбудовані в дверці холодильника Side-By-Side. При натисканні клавіші дозатора подається лід в кубиках або крихтою. Також можна налити рівно один стакан охолодженої до 8-12 ° С води.

  •  Таким чином, якщо Купити холодильник Side-by-Side Bosch, то можна зробити хороше вкладення коштів, яке дуже швидко окупиться різницею в ціні при оптовій закупівлі, більш тривалим зберіганням, збереженням корисних речовин і відмінною додатковою функціональністю, здатної радувати в спекотний літній день або створити лід для приємного вечора.

  •  Інтернет магазин Bosch Siemens є структурним підрозділом компанії - офіційного постачальника продукції BOSCH в Україні. Тому в наших силах і можливостях надати покупцям найкращі ціни та сервіс.

  • При замовленні холодильник Side-By-Side буде доставлений з регіонального або центрального складу в будь-яке місто України: Одесу, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінницю, Полтаву, Черкаси, Житомир, Чернігів, Херсон, Миколаїв та інші