Прасувальні дошки

Прасувальна дошка BOSCH TDN1010N

Прасувальна дошка, підходить серіям парових прасок sensixx B25L і TDS11 Система всмоктування: пар г..
9 449 Грн.
Подробнее

Прасувальна дошка BOSCH TDN1700P

Активна прасувальна дошка для швидкого і дбайливого прасування приладів, а також сушіння білизни Фу..
10 699 Грн.
Подробнее
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)
Прасувальні дошки
Прасувальні дошки

 • Для тих, хто придбав або хоче придбати праску також необхідно купити прасувальну дошку, оскільки ці побутові помічники людини працюють зазвичай в парі. Звичайно, можна гладити речі і на звичайному столі, але це буде займати набагато більше часу, створювати деякі проблеми і процес прасування буде не таким правильним і акуратним, як при використанні прасувальної дошки.

 • Огляд прасувальних дощок

 •  Для багатьох ранок починається не тільки з чашки кави, але і з процесу прасування брюк, сорочок, блузок, спідниць та інших речей, в яких люди ходять на роботу. Зовнішній вигляд для багатьох спеціальностей надзвичайно важливий, при цьому щоденна прасування не повинна викликати роздратування, займати багато часу і взагалі вона повинна бути настільки приємна, як ранковий сніданок.

 •  Тому для вирішення багатьох проблем стосуються ефективного використання часу під час зборів на роботу і належного зовнішнього вигляду необхідність в прасувальної дошки стає, як не можна, однією з найактуальніших.

 • Прасувальна дошка здатна надати швидкість, легкість і бездоганну якість прасування - всі ті зручності, які необхідні для рукавів, комірців, стрілок брюк і ідеального зовнішнього вигляду спідниць і кофтинок.

 • Характеристики прасувальних дощок

 • Серед основних критеріїв при виборі прасувальної дошки найважливішими є: легкість, міцність, стійкість і функціональність. Покриття дошки має бути м'яким, її висота повинна легко і надійно підлаштовуватися під зріст людини. Також важливим параметром є компактне зберігання дошки в складеному стані.

 • Часто прасувальні дошки мають додаткові пристосування, наприклад, маленьку дошку для прасування рукавів. Користуються такими доповненнями не всі, тому вирішите, які з пристосувань будуть потрібні, оскільки ціна такого комплекту трохи вище.
 •  Також важливою характеристикою прасувальної дошки буде розмір її поверхні. Компактні дошки дозволяють зручно прасувати одяг, а на великих прасувальних поверхнях легше гладити постільну білизну. Тому при виборі слід також враховувати обсяги прасування або цілком можливо купити відразу дві прасувальні дошки - компактну і велику.

 • Компанія BOSCH пропонує покупцям сучасні прасувальні дошки, які ідеально узгоджуються з моделями прасок цього виробника. Тому ті, хто купує праску, може відразу купити прасувальну дошку Bosch, і це буде один з найбільш вдалих комплектів спільної покупки побутових виробів від одного виробника.
 •  Наш інтернет магазин пропонує поставки оригінальних прасувальних дощок цього світового бренду в будь-яке місто України: Херсон, Полтава, Чернігів,  Вінниця, Черкаси, Житомир, Кривий Ріг та інші.