Політика безпеки

Адміністрація Інтернет-магазину BOSCH SIEMENS Market:
 
Гарантує забезпечення абсолютної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній інформаційній базі. Інтернет-магазин BOSCH SIEMENS Market забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про клієнта буде використана виключно для виконання  замовлення.
 
Ваші реєстраційні дані нам необхідні тільки лише щоб наші менеджери зуміли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки зуміла доставити замовлений Вами продукт в потрібне місце в термін.
 
Крім усього цього, зареєструвавшись, у Вас з'явиться можливість отримувати інформацію про всі новинки нашого магазину: нові надходження товару, розпродажах, особливих програмах, знижках і бонусів.
 
У разі якщо у Вас виникнуть будь-які труднощі або ж питання по авторизації-реєстрації в інтернет магазині - пишіть на адресу електронної пошти «bosch@bosch-ukraine.com» і ми завжди допоможемо Вам!
 
Співробітники інтернет магазину BOSCH SIEMENS Market ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.
 
Особисті відомості та безпека:
 
1. Інтернет-магазин BOSCH SIEMENS Market гарантує, що отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
 
2. У певних обставинах інтернет-магазин BOSCH SIEMENS Market може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація буде, використовуватися тільки при обробці замовлення в інтернет магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації (відновлення даних до особистого кабінету).
 
3. Особисті відомості завжди можна змінити, оновити або видалити в розділі "Особистий кабінет".
 
4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією, інтернет магазин BOSCH SIEMENS Market з Вашої згоди може надсилати на вказаний Вами при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від неї.
 
5. Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин BOSCH SIEMENS Market використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.
 
6. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.