SIEMENS вул. Академіка Вільямса, 1-В

Магазин-партнер SIEMENS
вул. Академіка Вільямса, 1-В
Режим роботи
Пн-Нд с 10:00 до 20:00
без вихідних

Одесити полюбили побутову техніку від німецького виробника SIEMENS. За результатами опитування, саме німецькі холодильники, пилососи, кухонні комбайни та ін. Побутові прилади викликають у наших співвітчизників велику довіру і повагу. А тепер фірмова техніка з Німеччини стала доступною за ціною кожному, адже ви робите покупку безпосередньо, від постачальника. Вам не потрібно втрачати свої гроші.

Роздрібний магазин SIEMENS пропонує широкий вибір фірмової німецької техніки SIEMENS. Ця марка відома і не потребують представлення. У просторому залі магазину ви можете не тільки візуально ознайомитися з побутовим приладом, але і протестувати його. Завдяки цьому ваш вибір буде більш усвідомленим, і покупка принесе користь і задоволення.

Магазин SIEMENS працює з 2018 року і розташований в районі Таїрово в торговому центрі Decor House (Декор Хаус). Це триповерхова будівля, в якому розташовані близько 100 магазинів. Щодня магазин SIEMENS відвідує безліч одеситів і роблять покупки

Асортимент магазину включає:

Велику побутову техніку, вбудовану і отдельностоящую - холодильники, морозильники, плити і варильні поверхні, витяжки, пральні, сушильні та посудомийні машини.

Дрібну побутову техніку - м'ясорубки, кавоварки, міксери, мультиварки, мікрохвильовки.

Співробітники-консультанти магазину допоможуть вам зорієнтуватися в представленому різноманітті товарів. А після того, як ви виберете оптимальний для себе побутовий прилад, швидко і чітко оформлять замовлення, організують доставку.

Магазин SIEMENS гарантує не тільки якість продукції, але і післяпродажне обслуговування - гарантію. Ви отримаєте 4 роки гарантії на велику і вбудовану побутову техніку SIEMENS.

Крім того, участь у регулярних акціях дозволить вам одержати знижку і заощадити ваші гроші.