Шафи для вина

Холодильна шафа для вина BOSCH KSW30V81

Загальний корисний об'єм: 360 л Рівень шуму: 41 дБ Колір дверцят: сріблястий Яскраве освітлення х..
36 099 Грн.
Подробнее
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)
Шафи для вина
Шафи для вина

 • Винні шафи знаходять все більш широке визнання у покупців України. Зараз не тільки гурмани і знавці становлять колекції чудових і рідкісних вин, щоб виконувати всі умови правильного їх зберігання. Багато людей намагаються внести в свій побут щось незвичайне, що створює додатковий комфорт і привносить особливий шарм в обстановку будинку або квартири.

 • Гарний винний шафа стає не тільки прикрасою інтер'єру і місцем, де можна правильно зберігати алкогольні напої. Він створює навколо себе привабливу ауру, яка служить додатковим елементом в домашньому затишку. Повернення додому, де чекає чудова колекція вина, після важкого робочого дня дозволяє розслабитися і заспокоїтися від суєти вже прямо в дорозі.

 •  Огляд шаф для вина

 •  Винні шафи випускаються різних розмірів з глухими або прозорими дверима. Крім компактних домашніх винних шаф існують також промислові варіанти, створені для підприємств харчування: ресторанів, кафе, барів і так далі.

 • Той, хто хоче купити шафу для вина, знає його виняткові переваги перед іншою побутовою технікою, здатної зберігати напої в охолодженому вигляді, зокрема холодильними камерами і двокамерними і багатокамерними холодильниками.

 •  Як відомо, різні вина мають свої індивідуальні вимоги до найсприятливішим умовам зберігання і рекомендованим температур споживання. У загальному випадку оптимальна температура вин під час тривалого зберігання повинна бути в межах 10 - 14 ° С. Подібні температури забезпечує найкраще збереження смакових якостей, притаманних кожному сорту вина.

 • Крім створення ідеальних умов для зберігання різних вин красивий винний шафа здатний довести вино до самої оптимальної температури його споживання, при якій найбільш повно відчуваються його смак, букет і досягається максимальне задоволення. Адже занадто холодне вино не здатна проявити свій букет повністю, а в перегрітому вини буде відчуватися тільки алкоголь.

 • Наприклад, червоні вина рекомендують подавати при температурі від 16 до 18 ° С, а білі від 8 до 10 ° С. Перегрітий червоне вино або переохолоджене біле можуть зіпсувати смак, а, отже, і настрій.

 • Серед усього розмаїття виборів винних шаф найкращим рішенням буде купити шафу для вина Bosch, оскільки цей відомий світовий виробник знає толк в якісній техніці для дому та здатний запропонувати винний шафа, який буде повністю відповідати вимогам зберігання різних сортів, забезпечить необхідний рівень температури і вологості. Продукція цього німецького концерну, як відомо, відрізняється високою якістю збірки, надійністю і довговічністю.

 •  Наш інтернет магазин пропонує поставки зі складу всього спектра оригінальної продукції BOSCH. Ми здатні забезпечити найкращі ціни і якість, оскільки є підрозділом компанії - офіційного постачальника продукції цього бренду в Україні.

 •  Запрошуємо жителів міст: Суми, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Кременчук, Дніпродзержинськ, Чернівці, Хмельницький зробити замовлення винної шафи на нашому сайті.