Більше радощів для тих, хто любить домашніх тварин.

Більше радощів для тих, хто любить домашніх тварин.

Завжди будьте на крок попереду, граючи в хованки зі своїм чотириногим другом. Навіть якщо ви граєте з волохатою чау-чау, кішкою або іншою породою собак. Тому що з Bosch ProAnimal ви з легкістю можете прибрати всю шерсть.Ідеальний варіант для тих, у кого є домашній улюбленець і потрібна швидка уборка.Шерсть домашніх тварин зазвичай важко прибрати. Наша спеціальна насадка ProAnimal ідеально підходить власникам домашніх тварин і забезпечує ефективне прибирання на всіх типах підлоги. Червона щітка зі спеціальним валиком краще збирає шерсть. Отже, ви досягнете бажаного результату ще швидше.Дуже гнучкий і завжди готовий до роботи.

Акумуляторні пилососи серії ProAnimal розроблені таким чином, щоб їх було зручно використовувати, компактно зберігати і легко чистити завдяки легкому контейнеру і системі EasyClean. До того ж, їх гнучка насадка робить прибирання доступним в будь-якому куточку будинку, навіть під меблями.

Athlet ProAnimal від Bosch забезпечує ефективне прибирання всієї оселі та будь-яких поверхонь. Завдяки потужному літій-іонного акумулятора Athlet ProAnimal від Bosch працює протягом довгого періоду.

Електрощітки ProAnimal прибирає навіть грудочки шерсті на всіх видах підлоги. Роликова насадка з червоною щіткою розроблена спеціально для прибирання шерсті і інших дрібних предметів.

Купити акумуляторні пилососи BOSCH в Харкові, Запоріжжі, Одесі, Полтаві, Дніпрі, Києві та інших містах України.

 12.03.2020
 (50 переглядів)