Побутова техніка Bosch з економним споживанням енергії

Побутова техніка Bosch з економним споживанням енергії

Відповідальність дотиком кнопки.


 Побутова техніка Bosch. Вся побутова техніка Bosch виготовлена ​​з турботою про навколишнє середовище на кожному етапі. Починаючи від виготовлення закінчуючи переробкою пакувальних матеріалів. Ви дізнаєтеся наші самі екологічні моделі по друку "Технологія Green всередині". З нами ви дбаєте про навколишнє середовище одним дотиком кнопки, займаючись при цьому своїми справами. При цьому навіть найбільш екологічні з наших приладів неймовірно потужні.


  Ключ до екологічної відповідальності.


 Близько 40% наших патентів св'язані із захистом навколишнього середовища і відповідальному використанні ресурсів. Сьогодні наша побутова техніка серед найефективніших і економічних у світі. З користю для середовища і вашого гаманця.


  Ми не працюємо вполовину. Якщо це не стосується використання води.


 Ви коли-небудь намагалися зменшити наполовину своє споживання води? Ми так. З 1990 року ми змогли в половину зменшити споживання приладами води.


  Добре упаковані, ефективно транспортовані.


 Ми економимо ресурси також і при транспортуванні. Ми пакуємо наші посудомийки так, щоб можна було перевозити якомога більше приладів відразу, що економити пакувальний матеріал, паливо і зменшує забруднення повітря.


  Відходи для нас - не просто сміття


 Ми збираємо і сортуємо відходи на наших фабриках. На сьогоднішній день ми переробляємо 92% з них.

  Купити побутову техніку Bosch Siemens в Харкові, Запоріжжі, Херсоні, Полтаві та інших містах України.

 14.01.2020
 (38 переглядів)