Більше інновацій, більше свободи

Більше інновацій, більше свободи

Завдяки інтуїтивної панелі управління Ви можете встановити необхідні настройки, а практичні функції значно полегшать Вашу роботу. Так, навіть найскладніші і вишукані страви вдаються на відмінно завдяки електронній системі автоматичних програм cookControl.

А завдяки системі автоматичного очищення activeClean® все залишки бруду, які утворилися після випічки, смаження або користування грилем, під дією високої температури перетворюються в попіл, а після завершення програми легко витираються ганчіркою. Легше чистки і кращу оглядовість забезпечує повністю скляна внутрішня поверхня дверцят особливо великого розміру. Це значно покращує оглядовість внутрішньої камери приладу.     Дана панель може зніматися і легко чістітся.

Духовие шафи Siemens Bosch збагачують Нашу кухню практичними функціями і елегантним дизайном. Неважливо, яким буде Ваш вибір: плита, духова шафа з мікрохвильовим режимом або компактний прилад - Siemens, Bosch завжди запропонує прилад, який найкраще задовольнить Ваші вимоги. Для тих, хто стежить за своїм харчуванням і віддає перевагу здоровій їжі, пароварки і духові шафи-пароварки - кращий вибор.

Передові технології Siemens, втілені в духових шафах, Ви можете не тільки "відчути на смак", а й побачити на власні очі і відчути на дотик . Визначну роль при цьому відіграє зовнішній вигляд приладів. Професійним кухарям відомо, що презентація смачної страви не менш важлива, ніж її бездоганне приготування.

Дизайн приладів Siemens Bosch розроблений з дотриманням цілком аналогічного принципу. Адже з високоякісної нержавіючої сталі виконані не тільки ті поверхні помітні з першого погляду. Саме в таких деталях, проявляється лаконічність і вишуканість дизайну Siemens Bosch.

Компактні прилади пропонують чудові варіанти вбудовування - в колону або в ряд. Виберіть з безлічі варіантів той, що Вам до вподоби. Завдяки єдиному оформленню панелі управління всі прилади прекрасно поєднуються між собою - будь то компактна духова шафа, пароварка або мікрохвильова піч. Завдяки чітким лініям і лаконічним формам приладів їхній дизайн допомагає створити кухонний ландшафт, від якого важко відвести погляд.

Купити духову шафу BOSCH SIEMENS в Полтаві, Харкові, Запоріжжі, Одесі, Дніпрі, Києві та інших містах України.

 15.01.2020
 (51 переглядів)