Чистка склокерамічною варильною панелі BOSCH SIEMENS

Чистка склокерамічною варильною панелі BOSCH SIEMENS

  • У виробництві варильних поверхонь компанія BOSCH використовує стеклокерамические поверхні німецького виробника компанії SCHOTT CERAN®. Тут наведено кілька порад, які допоможуть вам зберегти вашу стеклокерамическую плиту в робочому стані дуже довгий час, і щоб при цьому вона залишилася такою ж блискучою.
  • Блискучі результати за три кроки: Щоб повністю очистити вашу стеклокерамическую плиту SCHOTT CERAN®, спочатку скребком або спеціальною губкою для склокерамічних поверхонь видаліть з неї бруд і залишки їжі. Як тільки склокерамічна панель охолоне, нанесіть на неї кілька крапель відповідного миючого засобу і протріть її паперовим рушником, чистою ганчіркою.
  • Потім протріть стеклокерамическую плиту вологою тканиною і витріть насухо чистою тканинної ганчіркою або м'якою стороною спеціальної затвердженої губкой.Случайності відбуваються ... ... і перш ніж ви зрозумієте, що сталося, пластик, тонка плівка, цукор або солодка вода потраплять на гарячу стеклокерамическую плиту. Будь ласка, як можна швидше соскребите забруднення з гарячої поверхні. Якщо дані речовини розплавляться, вони можуть пошкодити стеклокерамическую панель.
  • При готуванні солодких страв, таких як варення, заздалегідь нанесіть шар з відповідного захисного засобу для чищення речовини. Уникайте застосування абразивних губок чи миючих засобів. Грубі хімічні засоби для чищення, такі як спрей для духовки або розчини, реагенти для чищення ванних і побутові засоби для чищення також не підходять для застосування.
  • Купити варильні панелі BOSCH SIEMENS в Харкові, Запоріжжі, Херсоні, Полтаві, Одесі, Києві та інших містах України.
 25.12.2019
 (85 переглядів)