Кольорові холодильники Bosch VarioStyle

Кольорові холодильники Bosch VarioStyle

Нарешті з'явився, холодильник, який можна легко оновити.

Холодильник VarioStyle з технологією VitaFresh - перший в світі холодильник зі змінною кольоровий панеллю. Тепер ви можете легко змінити дизайн вашої кухні як ви хочете і коли ви хочете.

Кухня - це не тільки місце для прийому їжі. Тут проходять вечірки або затишні вечори з родиною. Але все одно в центрі уваги залишається холодильник. Він є найголовнішою частиною будь-якої кухні, особливо, коли він стоїть окремо.

Поєднуючи стиль, чудову якість і простоту, наш холодильник VarioStyle дозволяє виразити себе в інтер'єрі кухні.

Холодильник в ваших улюблених кольорах. Неважливо, ваш улюблений колір - яскравий червоний, сміливий кавовий, коричневий або чистий колір природи - аква. Разом з новим холодильником VarioStyle від Bosch зі змінними кольоровими панелями можна в будь-яку хвилину легко оновити колір вашого холодильника. Різнобарвні панелі виготовлені в Німеччині з високоякісних матеріалів.

Панелі змінюються дивно просто. Інноваційна система VarioStyle обладнана розумною комбінацією невидимих ​​гачків і магнітів, завдяки яким ви легко можете змінити колір двері холодильника. Ви навіть не маєте потреби в спеціальних інструментах або технічних знань. Просто підніміть нижню частину кольоровий панелі і тягніть її, поки вона не зніметься. Після цього прикріпіть панель іншого кольору. Таким чином, всього за три кроки дизайн Вашої кухні оновлено!

Купити холодильник Bosch в Харкові, Запоріжжі, Одесі, Полтаві, Дніпрі, Києві та інших містах України.

 13.01.2020
 (118 переглядів)