Чотири неймовірні способи використання пилососа

Чотири неймовірні способи використання пилососа

Чи знаєте Ви, що, крім простого прибирання підлоги, у пилососів ще багато інших домашніх обов'язків? Починаючи з пошуків дрібничок і закінчуючи доглядом за Вашої ліжком, а саме він може допомогти позбутися пилу і пір'я. Ми розповімо Вам про чотири суперздібностями Вашого маленького помічника.

Пил на світильниках

Перед тим, як брати в руки засіб для миття скляних поверхонь і починати полірувати світильники ганчіркою, чому б не спробувати для початку пропилососити їх? Світильники - магніти для бруду і завжди покриті пильним липкою плівкою, якою досить важко позбутися. Якщо Ви забуваєте про миття світильників на кілька місяців, ймовірність знайти комах серед пилу.Чтоби скористатися нашим лайфхак, просто пропилесосьте Ваші світильники, включивши найменш потужний режим (якщо є така можливість), скориставшись насадкою-щіткою і, повірте, результат Вас здивує. Потім за допомогою засобу для миття скла можна полірувати світильники і вони засяють кришталевої чистотою буквально за кілька хвилин

Пилосос для чистих поверхонь

Якщо вдома живуть кіт або собака і вони прекрасно себе почувають лежачи на дивані, або ж в Вашому ліжку, Ви напевно досить часто знаходите вовняні «кульки» серед подушок. На жаль, матрац також може стати будинком для інших «тварин» - жахливих пилових кліщів, які можуть бути подразниками дихальних шляхів і викликати симптоми астми. Ось що можна зробити.Зніміть з Вашого акумуляторного пилососа портативну частина і пропилесосьте поверхню ліжка і простір між подушками з насадкою для твердих поверхонь або для м'яких меблів, щоб позбутися бруду і вовни. Це покладе край вовни на простирадлах і одязі

Блискучі вікна

Коли Ви в останній раз дивилися саме на вікна? Якщо Ви ведете активний спосіб життя, швидше за все місяць, а то і більше, тому. Наші вікна - саме те, на що ми закриваємо очі в нашому бурхливому житті і навіть більше, вони лише іноді беруть участь в генеральному прибиранні. Однак, вікна можуть стати занадто брудними і пильними (особливо якщо є промислові будівлі неподалік) і можуть бути подразником, особливо якщо серед Ваших рідних є люди з алергією на пил. Якщо почати миття вікон з пилососом, прибирання займе менше часу і результат буде більш блискучий. Просто пройдіться по поверхнях пилососом, особливо рами і механізми відкривання вікон, тоді Вам знадобиться менше часу на заміну води і заспокоєння після збирання.

Знайти приховані скарби

Саме для Вас наступний лайфхак - просто надягніть на трубу пилососа носок, а потім сміливо вирушайте на пошуки скарбів під диваном. При цьому можна включити пилосос на найменший режим потужності. Тепер залишається дивитися, скільки всього може з'явитися на шкарпетці, але при цьому Вам не потрібно лізти всередину Вашого помічника. Скажіть «ні» втраченим сережках або шпильці! Не зупиняйтеся на дивані (а точніше під ним), продовжуйте шукати під подушками і в найпотаємніших куточках Вашого будинку. Хто знає, що ще можна знайти.

Купити акумуляторний пилосос Bosch в Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Херсоні, Полтаві та інших містах України.

 06.02.2020
 (40 переглядів)