Для чого потрібна сіль в посудомийній машині

Для чого потрібна сіль в посудомийній машині

Для чого потрібна сіль в посудомийній машині?

Майже всі власники посудомийної техніки знають про наявність якоїсь спеціальної солі. Але для чого вона призначена? І взагалі, навіщо сіль в посудомийці?

Сіль в посудомийній машинці. Що це і для чого?

Сіль для посудомийної машини - це спеціалізована сіль, яка занурюється в техніку. І так як машинка всередині нагрівається до високих температур, а в результаті цього утворюється накип, вона здатна погіршити роботу миючої техніки. Як правило техніка ламається через жорстку воду у якої багато домішок, негативно впливають на устаткування. У м'якій воді домішок менше, але навіть з такою водою в машині може утворитися накип. І щоб уникнути швидкої поломки техніки виробники посудомийних машин встановлюють всередину посудомийок спеціальну ємність, наповнену іонізованою смолою, яка і пом'якшує воду, але часом здатність пом'якшувати воду знижується. І тому, на допомогу приходить сіль оскільки, іонізована смола в повному обсязі не пом'якшує воду. Ну, а якщо Ви використовуєте сіль в перший день роботи з технікою, то побоюватися вам нема чого.

У чому полягають відмінності солі для посудомийної машини від звичайної?

В принципі, можна відзначити три головні відмінності:

1. Розмір гранул. Гранули доводять до конкретного розміру (в процесі виробництва солі) для більш ефективного пом'якшення води;

2. У звичайної солі можуть потрапляти піщинки, невеликі камінчики, а в спеціалізованій солі для машини - немає;

3. Розчинність. Спеціалізована сіль швидко розчиняється, завдяки однакового розміру частинок.

Чи можна замінювати сіль для посудомийної машини?

На жаль, але таке питання досить часто зустрічається на просторах інтернету. І існує думка, що якщо кухонна сіль не має особливих відмінностей від спеціалізованої, то її можна замінити. Безумовно, замінити можна, але це буде не так ефективно, оскільки сіль може перетворитися в клубок і не розчинитися у воді. І найкраще користуватися високоякісною сіллю, але і не чекати від цього 100% захисту від накипу.

В обов'язковому порядку потрібна сіль для посудомийної машини?


Звичайно, якщо у Вас з крана тече м'яка вода, то в машину можна не класти сіль довгий період. Але, якщо вода у вас жорстка - значить, щоб техніка прослужила Вам максимально довго, то спеціальна сіль потрібна обов'язково. Адже, якщо замінювати техніку, а якщо вона дорога або вбудована, то цей процес буде вкрай складним.

Висновок

В кінці статті хочеться підвести підсумок. Завдяки спеціалізованої солі - проблема накипу Вас ще довгий час не торкнеться, а значить не буде несподіваних поломок. Адже, тільки використання спеціальної солі для посудомийних машин може гарантувати довгу роботу техніки. Тепер, коли Ви дізналися для чого необхідна сіль в миючої машинці, ми щиро будемо сподіватися на те, що Ви забезпечите свою техніку і докладете всіх зусиль, що б вона працювала для Вас як можна довше.

 08.09.2021
 (2 переглядів)