Дозування миючих засобів для пральних машин

Дозування миючих засобів для пральних машин

Як правило, висувний лоток для порошку в автоматичній пральній машині ділиться на три відсіки. Один з них, самий маленький, позначений символом «квіточку» (або «зірочка») і призначений для кондиціонера або ополіскувача білизни.Два інших відсіку найчастіше марковані римськими цифрами I і II, іноді зустрічаються і буквені позначення - А і В.В відсік з маркуванням А (або I) порошок засипається тільки в тому випадку, якщо обрана програма з попереднім пранням або замочуванням. Для основного прання використовується порошок, засипаний в відсік II (В). Як правило, це відділення найбільше за обсягом, хоча деякі виробники роблять обидва відсіку для порошку однакового розміру.


Спосіб використання рідких миючих засобів залежить від їх густоти і в'язкості. Рідкі засоби для прання виробники рекомендують заливати в контейнер - туди ж, куди і порошок, в відділення для основного прання (на цикли з попереднім пранням такі «шампуні» не призначені). Автоматичні «пральки» розраховані на використання пральних порошків зі зниженим піноутворенням.


На упаковці таких засобів є слово «автомат» (або matic) і значок із зображенням пральної машини. Але навіть при використанні таких порошків іноді можна спостерігати підвищений рівень піни. Як правило, це відбувається через передозування миючого засобу.На упаковках прального порошку зазвичай зазначений рекомендований витрати порошку. Але, оскільки виробники миючих засобів зацікавлені в збільшенні збуту своєї продукції, іноді вони вказують максимальну дозіровку.Стандартний норматив при пранні білизни - 1 столова ложка порошку на кілограм сухої білизни. Тому, якщо ваша машина розрахована на 5 кілограмів сухого білизни, але ви завантажуєте її тільки наполовину, 2-3 ложок буде цілком достатньо.


Купити пральну машину BOSCH SIEMENS в Нікополі, Харкові, Запоріжжі, Одесі, Полтаві, Дніпрі, Києві та інших містах України.

 15.01.2020
 (387 переглядів)