Духові шафи-пароварки Bosch

Духові шафи-пароварки Bosch

Готування на парі, випікання або поєднання обох способів: обирайте, що Вам до вподоби саме сьогодні і кожна страва буде вдалою. Інтелектуальна система DishAssist знає наперед потрібну температуру, вид нагрівання та час приготування величезної кількості страв. І навіть після того, як все уже приготовано та сервіровано, задоволення не закінчується: завдяки спеціальному покриттю EcoClean на внутрішніх стінках духової шафи усі краплі жиру вбираються та розчиняються автоматично, про очищення шафи можна практично забути.


Пароварки Bosch: зберігають аромат та вітаміни Ваших страв.


При увімкненні пароварки вода, залита в резервуар, подається до кільцевого нагрівального елемента на дні камери й починається процес пароутворення навколо продуктів, викладених у перфоровані чи неперфоровані дека.


Приготовані на парі овочі зберігають не лише до 91% вітамінів, але й структуру, колір та смак – те, що втрачається при смаженні, варінні чи запіканні. Приготування на парі дозволяє розкрити увесь букет ароматів страви навіть без додавання олії.


  • Купити духову шафу BOSCH в Житомирі, Миколаєві, Запоріжжі, Кіровограді, Полтаві, Дніпрі, Києві та інших містах України. 
 16.04.2020
 (52 переглядів)