Холодильники Bosch XL-XXL

Холодильники Bosch XL-XXL

  • Холодильник з морозильною камерою з технологією Home Connect і корисним об'ємом в 682 літрів і зоною свіжості Vitafresh plus, пропонує вдвічі довше зберігання продуктів, збільшений об'єм зберігання і унікальну можливість переглядати вміст холодильника з будь-якого місця за допомогою вбудованих камер і додатка Home Connect
  • Можливість підключення до WiFi: Дистанційний моніторинг і контроль холодильника, а також перегляд вмісту завдяки двом вбудованим камерам. Додаток Home Connect дозволяє дистанційно керувати вашим холодильником Bosch. Ви зможете віддалено (наприклад з магазину) включити функції SuperCooling і SuperFreezing, що дозволить тимчасово знизити температуру в холодильнику для зберігання ваших свіжих продуктів. А також включити режим «Відпустка», якщо ви забули це зробити. Також ви отримаєте повідомлення, якщо забули закрити холодильник. А з вбудованими камерами ви завжди будете знати, який запас продуктів у вас залишився. Користування холодильником, ще не було таким зручним.
  • Холодильник XXL: забезпечує набагато більше місця для Ваших продуктів. Завдяки системі вентиляції холодильника Мультіейрфлоу продукти охолоджуються рівномірно.
  • Свіжий з голови до п'ят: Розміщення продуктів всередині холодильника може виявитися непростим завданням: в деяких відділеннях вони залишаються свіжими, в інших - висихають. Система вентилювання Мультіейрфлоу прискорює циркуляцію повітря по всьому пристрою і підтримує рівні температури і вологості зверху вниз. Таким чином, коливання температур мінімізуються, а при охолодженні зменшується. Це допомагає Вашим продуктам залишатися свіжими і зберігати свій смак.
  • Купить холодильники та морозильні камери Bosch XL-XXL в Одесі, Бердянську, Запоріжжі, Мелітополі, Павлограді, Дніпрі, Броварах та інших містах України .
 27.07.2021
 (8 переглядів)