Хороший холодильник-це тривала свіжість продуктів і передові технології Bosch

Хороший холодильник-це тривала свіжість продуктів і передові технології Bosch

Холодильно-морозильні комбінації: про свіжість продуктів розповість їх аромат.

І холодильник, в якому вони хранятся.Холодільнікі Bosch не тільки зберігають для вас свіжість і смак продуктів. Завдяки продуманому розташуванню полиць і просторим скриньках ви завжди будете знати, що і де лежить в холодильнику. Чудове підсвічування покаже вам весь вміст холодильника, а висуваються полки забезпечать зручний доступ до всіх продуктів.

Нехай ваш холодильник пахне свіжістю.

Від холодильників ми очікуємо збереження свіжості продуктів, але іноді вони виділяють не дуже приємний аромат. Фільтр Airfresh з антибактеріальним захистом antiBacteria активно нейтралізує запахи всередині холодильника і відфільтровує бактерії. Він вбудований в систему вентиляції і перешкоджає змішуванню запахів, щоб продукти зберігали свій природний смак. Цей фільтр забезпечує постійну свіжість протягом всього терміну служби холодильника.

Збільште термін зберігання продуктів в холодильнику.

Мало купити продукти, потрібно ще зберегти їх свіжість. Відділення VitaFresh допомагають довше зберегти свіжими ваші продукти. Завдяки двом зонам охолодження в відділеннях завжди підтримуються оптимальні умови зберігання У низькотемпературної зоні (близько 0 ° C) можна в двох окремих ящиках зберігати рибу і м'ясо. Ізольоване зберігання запобігає змішуванню запахів. Великий верхній ящик - волога зона - спеціально призначений для зберігання фруктів та овочів. В ящику можна встановити один з двох рівнів вологості для більш оптимального збереження вітамінів і мінералів. Їсти здорову їжу кожен день ще ніколи не було так просто.

Купити холодильник BOSCH SIEMENS в Миколаєві, Чернігові, Харкові, Запоріжжі, Одесі, Полтаві, Дніпрі, Києві та інших містах України.

 17.02.2020
 (51 переглядів)