Індукційні варильні поверхні

Індукційні варильні поверхні

  • На сьогоднішній день в сегменті кухонної техніки, зокрема серед варильних панелей, виділяється новий тренд - індукційний спосіб нагріву і теплової обробки продуктів. Індукційні поверхні швидко нагріваються, легкі і безпечні в експлуатації, а також енергоефективні. З мінусів такої поверхні варто наголосити на необхідності покупки спеціального посуду з феромагнітними властивостями. З одного боку це додаткові витрати, але з іншого - відмінний привід перевести свою кухню і процес приготування на новий Hi-Tech рівень.
  • Ще однією особливістю індукційних варильних панелей є те, що їх не рекомендують встановлювати над приладами  у яких є металеві поверхні (холодильники, духовки, посудомийні машини, і т.п.) без відповідної теплоізоляції. Якщо ви все ж встановлюєте вашу нову індукційну плиту над таким приладом, то в комплекті ви завжди знайдете докладну інструкцію і керівництво по експлуатації. Трохи про технології Як же це все працює? Постараємося пояснити це швидко і просто.
  • Індукційний нагрівач, яких знаходиться під скляною поверхнею, гріє безпосередньо дно посуду, а не поверхню на якій вона стоїть. Це схоже на нагрів газом, тільки без полум'я. Дно посуду нагрівається рівномірно, від нього нагріваються продукти. Сама ж поверхня, назвемо її звично - «конфорка», нагрівається дуже незначно від самої посуду, це значно зменшує ризик обпектися. Також, все що «втече» з каструлі не пригорить на плиті. Індукційні поверхні фірми BOSCH представлені в декількох моделях. Всі вони мають хороший функціонал і розумну ціну. Більшість індукційних варильних панелей випускаються в чорно-білій гамі, однак бувають моделі і білого кольору, і навіть кольору слонової кістки.
  • Купити індукційні варильні поверхні BOSCH SIEMENS в Одесі, Києві, Запоріжжі, Херсоні, Полтаві та інших містах України.
 24.12.2019
 (50 переглядів)