Як мити посуд у посудомийній машині?

Як мити посуд у посудомийній машині?

  • Ці поради допоможуть заощадити час, електроенергію і отримати хороший результат. Для миття посуду ви будете використовувати програми, що зберігають електроенергію, а значить, зможете зберегти обполіскувати засіб, миючий порошок, а, отже, помити посуд з набагато меншими витратами. Як мити посуд у посудомийній машині, дізнаємося з цієї статті.
  • Деякі думають, що якщо посуд погано промита, значить, мало насипали миючого засобу. Тоді вони насипають ще більше порошку і знову включають посудомийну машину. Це неправильно, адже справа не в кількості порошку. Ми зазвичай насипаємо порошок по нижній смужці або трохи вище, а якщо посуд дуже брудна до другої смужки, але не до верху. В посудомийній машині напрямок потоків води цілком достатньо, щоб посуд добре промити. Але якщо на ній залишилися залишки їжі, значить, ви неправильно розмістили предмети в машині. Великі тарілки поставте до країв сітки, а маленькі тарілки ставте до центру.
  • Якщо тарілки мають забруднення, якщо ви використовуєте економічні програми миття посуду, не ставте їх в крайні осередки сітки. Щоб вони були краще промиті, візьміть і поставте тарілки не в кожну клітинку, а через одну клітинку, тоді вони добре промоются. У ближньому до нас ряду осередки більші, вони - для глибоких тарілок. Вилки і ложки розміщуйте через одну клітинку, а не в сусідніх осередках, так вони краще промоются.
  • Вилки розташуйте ближче до центру машини, і подалі від переднього краю, щоб при укладанні посуду, випадково не порізатися. Не ставте вертикально посуд з довгими ручками. У цьому положенні лопатка може заблокувати обертання коромисла, і посуд не вимиється. Не потрібно класти келихи на бік. Він погано відмиється і вода із залишками миючого засобу залишиться в ньому. Засохне розчин і залишиться на стінках, його доведеться знову мити. Чарки і келихи поставте у вертикальному положенні, щоб ніжка була вгорі.
  • Є спеціальні такі напрямні (синя стрілка), вони утримають келих. Чашки розміщують вертикально, дно знаходиться вгорі, так як потоки води направляються знизу вгору. У верхній сітці всі предмети надійно зафіксуйте, так як струмінь води, яка спрямована вгору, може перекинути посуд. Коли засувається верхня сітка, в машині не повинно нічого бовтатися.
  • Якщо стоїть нестійко і не надійно, виправте. Сковорода повинна стояти вертикально і ручкою спиратися на високу тарілку. У цьому положенні вона займає мало місця і добре промиється. Ручка сковороди не повинна стосуватися стінки посудомийної машини, і не заважати обертанню коромисла, щоб переконатися в цьому, потрібно повернути коромисло.
  • Купити посудомийну машину в Харкові, Запоріжжі, Херсоні, Полтаві, Сумах, Києві та інших містах України .
 03.01.2020
 (68 переглядів)