Як доглядати за кавомашиною?

Як доглядати за кавомашиною?

  • Корисні поради по догляду за кавоваркою:
  • Своєчасно вичищати контейнер для кавової гущі. В іншому випадку кавоварка засмітиться, що може привести до її поломки. Регулярно виливайте рідину з піддон для крапель. При недотриманні цього правила вода може проникнути всередину кавоварки та пошкодити прилад. Приблизно раз на місяць видаляйте накип, що утворилася всередині кавомашини. Для цього необхідно запустити програму декальцінаціі, попередньо заливши в пристрій спеціальне очисне засіб.
  • Щоб запобігти активне утворення накипу в системі приладу, встановіть очищающий воду фільтр. Не рідше одного разу на місяць обполіскуйте чайник блок. Для цього слід витягти його з кавомашини, промити в проточній воді і висушити природним способом. Через кожні 200 чашок проводите профілактичну промивку системи для того, щоб видалити кавові масла, які псують смак і запах кави. Слідкуйте за скупченням кавовій гущі в трубках.
  • У разі забруднення запустіть програму промивання, що забезпечує видалення кавових залишків після попереднього приготування. Очищайте капучинатор від залишків молока. У деяких приладах, наприклад, з кавоварки Bosch передбачена програма автоматичного очищення капучинатора CreamCleaner, яка дозволяє видалити залишки молока натисканням на одну кнопку.
  • Не забувайте про те, що кожна модель кавомашини має універсальне будова, а значить, для забезпечення належного догляду за нею необхідно ознайомитися з інструкцією. Крім того, слід проводити профілактичний огляд деталей пристрою і в разі будь-яких неполадок звертатися в сервісний центр. Пам'ятайте про те, що правильна експлуатація, а також регулярний профілактичний догляд за кавоваркою забезпечують її довговічність.
  • Купити кавоварку в Вінниці, Сумах, Одесі, Полтаві, Дніпрі, Києві та інших містах України.

 04.01.2020
 (88 переглядів)