Який дизайн підходить Вам для вашої кухні від Bosch

Який дизайн підходить Вам для вашої кухні від Bosch

Який дизайн Вам підходить?

Обери, обери!

Скляна газова варильна поверхня - це тренд. Елегантна чорна газова варильна поверхня - скляна чи керамічна - додає нотки вишуканості серцю вашої оселі. Однак, білосніжна газова варильна поверхня ніколи не вийде з тренду. Для сучасного дизайну - нержавіюча сталь або чорний метал.

Варильна поврехня - це центр вашої кухні, тому надзвичайно важливо обрати таку, що буде привертати увагу. Але все ж таки, газова варильна поверхня повинна готувати так само чудово, як і виглядає, чи не так?

Готування на газу на новому рівні точності.

Готування на газу – це насолода для всіх органів чуття. Але коли мова заходить про налаштування полум'я, виникають сумніви: а що таке, власне, "середній вогонь" на газовій плиті? Наші нові газові плити з FlameSelect не допустять готування навмання. Обладнана дев'ятьма точно визначеними рівнями потужності, FlameSelect дозволяє легко регулювати рівень вогню саме так, як це потрібно Вам. Від рівня 1 – для кип'ятіння на повільному вогні, до рівня 9 – для активного кипіння. Ідеальний результат простим порухом руки.

Аварійний вимикач – необхідний на кожній кухні!

Безпека повинна бути на першому місці, особливо якщо у Вас на кухні бігають малюки. Наша газова плита оснащена головним вимикачем з функцією швидкої зупинки. Тому, якщо несподівано пролунає дверний дзвінок, все, що вам потрібно зробити – це торкнутися кнопки, щоб вимкнути всі конфорки. Світлодіодний індикатор тепла підкаже Вам, яка з вимкнених зон все ще гаряча – щоб вберегти пальці та пальчики від неприємностей.

Купити варильну панель Bosch в Одесі,Житомирі,Херсоні,Харкові,Дніпрі,Киеві та інших містах.

 25.03.2020
 (72 переглядів)