Яку пральну машину купити? На що звертати увагу при виборі?

Яку пральну машину купити? На що звертати увагу при виборі?

Яку пральну машину купити? На що звертати увагу при виборі?

Пральна машина - це обладнання, яке займає головне місце у ванній або кухні. Завдяки йому ми швидко і легко освіжаємо одяг і позбавляємося від неприємних плям. Вибираючи нову модель, слід враховувати всі свої вимоги.

Зміст статті:

1.Габарити пристрою - яку пральну машину Bosch Siemens купити?

2.Місткість пральної машини і яким чином будуть завантажуватися.

3.Пральна машина і тип завантаження.

4. Яку пральну машину купити за швидкістю віджиму?

5.Інверторний двигун. Як це впливає на роботу пральної машини?

6.Додаткові програми прання в пральних машинах.

7.Витрати води і рівень шуму в пральній машині.

8.Додаткові функції.

9.Где купити якісну пральну машинку в Україні?


1.Габарити пристрою - яку пральну машину Bosch Siemens купити?

Це фактор, на який ми звертаємо увагу найчастіше. Розмірковуючи про те, яку пральну машину Bosch Siemens купити, ми намагаємося вибирати її відповідно до розміру нашої ванної кімнати і обсягом простору, яке ми можемо виділити для розміщення обладнання. Особливим стандартом серед пральних машин є пральні машини з глибиною і шириною до 60 см і заввишки до 85 см. Звичайно, серед представлених на ринку пристроїв можна знайти моделі з іншими габаритами.

Звичайно, розмір сім'ї також впливає на вибір розміру пральної машини. Пральні машини з великими розмірами - і в той же час з більшою ємністю барабана - вибирають великі сім'ї, зазвичай які складаються з більш ніж 4 осіб.


2.Місткість пральної машини і яким чином будуть завантажуватися.

Місткість пральної машини досить сильно залежить від її габаритів. Чим більше ємність барабана пральної машини, тим більше габарити придбаної техніки.

Можна виділити характерні групи:

• дуже великі пральні машини - це пристрої, що вміщають від 10 кг до навіть 13 кг одягу. Вибирати пральну машину з такою великою місткістю рекомендується сім'ям, що складається з більш ніж 5 осіб. Завдяки цьому можна скоротити частоту прання одягу;

• великі пральні машини - тут присутній два типи пральних машин з місткістю: 8 і 9 кг. Устаткування з такими можливостями рекомендується для сімей кількістю осіб 2 + 2. Завдяки цьому можна обмежити прання до 6 разів на тиждень;

• пральні машини середнього розміру - в цю групу входять пральні машини, що вміщають від 6 до 7 кг одягу. Це оптимальний варіант для молодих пар.

При виборі пральної машини важливо також, як часто ми перемо . Ще одна важлива особливість - споживання води і електропостачання.


3.Пральні машина і тип завантаження.

Найбільш популярні два типи пральних машин - з верхнім завантаженням і фронтальним завантаженням. Вибір залежить від доступного місця у ванній. Більш того, це теж питання, пов'язане з нашими звичками і комфортом.

Пральна машина з фронтальним завантаженням більш популярні. На жаль, вони займають трохи більше місця, ніж їх конкуренти. Вільне місце у верхній частині пральної машини можна використовувати для зберігання миючих засобів або косметики. Завдяки цьому пральна машина, яку ми завантажуємо спереду, діє як додаткова стільниця у ванній.


4. Яку пральну машину купити за швидкістю віджиму?

Швидкість віджиму - важливий параметр, що визначає максимальну кількість обертів барабана, яке пральна машина може зробити під час роботи. Ця інформація зазвичай вказується в оборотах на хвилину, і на неї варто звернути увагу при ухваленні рішення, яку пральну машину вибрати.

Серед традиційних пральних машин можна знайти моделі з максимальною швидкістю віджимання від 400 до 1600 об / хв. Що стосується прально-сушильних машин, тут значення трохи інші. За рахунок додаткової можливості сушки білизни дане обладнання пропонує віджимання від 1000 до 1600 об / хв. Чим вище швидкість обертання води, тим сухіше буде одяг.

Пральна машина з більш високою частотою обертання - відмінний вибір для людей, які часто пруть білизну. Якщо ви хочете, щоб ваш одяг висихав швидко, виберіть пральну машину з сушкою з високою швидкістю віджиму. Такий пристрій також дозволяє більш ефективно чистити ковдри або постіль.

Якщо ви хочете прати делікатні тканини, схильні до зминання і пошкоджень, вам слід вибрати пральну машину з більш низьким рівнем віджиму. Тут проявляється ще одна дуже важлива особливість ідеальної пральної машини - можливість регулювати швидкість віджиму. Завдяки цій функції можна вибрати віджимання залежно від типу тканини, яку збираємося прати.


5.Інверторний двигун. Як це впливає на роботу пральної машини?

Традиційні пральні машини мають вбудовані щіткові мотори, які відповідають за роботу всієї конструкції пристрою. Ці щітки труться одна об одну, а потім виділяють тепло, яке перетворюється в енергію. На жаль, в цьому типі двигунів можна виділити одну характерну особливість - шум. Більш того, вбудований щітковий мотор більш чути на етапі максимального віджиму пральної машини, що може бути справжньою проблемою, якщо в будинку є люди, які не люблять шум.

• Інверторний двигун - живиться від змінного струму і поєднує в собі тиху роботу з високою швидкістю.

Чому варто купувати пральну машину з інверторним двигуном? В першу чергу за рахунок його продуктивності і безшумної роботи. Звичайно, шум буде завжди, але не такий дратівливий, як в пральних машинах з традиційним щітковим двигуном.

Інвертор працює з використанням магнітного поля - тому всередині пристрою вбудовані спеціальні магніти, що відповідають за вироблення енергії. Його робота не завжди чинить опір тертю, викликаючи накопичення тепла. Завдяки такому рішенню пральні машини з інверторними двигунами набагато менше схильні до яких-небудь пошкоджень. Найголовніше - вони дуже тихі!


6.Допустимі програми прання в пральних машинах.

Програми, які можна знайти в пральній машині, - надзвичайно важливий параметр, на який ми відразу звертаємо увагу. Це спеціально підібрані і встановлені параметри прання - час, температура води, що подається, хід барабана або максимальна швидкість віджиму.

Деякі моделі пральних машин мають спеціальні програми для прання делікатних, бавовняних або синтетичних тканин. Звернемо увагу на найпопулярніші з них:

• протиалергічний;

• економний;

• видалення плям;

• попереднє прання;

• парові програми;

• швидкий;

• дитячий;

• нічний.

Кожен виробник вводить різні програмні параметри, які слід знати ще на етапі прийняття рішення. Тому, готуючись до покупки пристрою, варто визначитися, які функції ми очікуємо від обладнання. Перед покупкою можна подивитися інструкцію, в якій є докладний список доступних програм.

Багато моделей пральних машин також пропонують можливість створити власні програми, про що варто пам'ятати. Ми можемо керувати часом прання, температурою води, обертанням барабана і т. Д. З розвитком технологій на ринку з'явилися пральні машини, якими можна управляти дистанційно - за допомогою смартфона. Ця функція значно полегшує використання пристрою і дозволяє точно контролювати роботу устаткування навіть під час нашої відсутності.


7.Расходи води і рівень шуму в пральній машині. 

Споживання води Споживання води, є важливою характеристикою пральних машин, визначає, яку пральну машину купувати, оскільки воно впливає на суму сплачених рахунків. Параметр повідомляє, скільки води буде використано машиною за один цикл прання. Звичайно, це значення виражається в літрах. Загальна ступінь витрати води для всього пристрою визначається на підставі аналізу роботи пральної машини при включеній програмі 60 ° C.

У разі прально-сушильних машин ситуація дещо інша. Вони споживають воду двічі - при пранні і сушінні. Вони споживають трохи більше води, ніж традиційні пральні машини - близько 60 літрів за цикл. Виробники пральних машин вирішили оснастити пристрої автоматичними вагами завантаження. Завдяки цьому обладнання може самостійно визначати, скільки води йому потрібно для виконання повного циклу прання.

Рівень шуму

Яку пральну машину вибрати за рівнем шуму? Цей параметр вимірюється аналогічно витраті води на основі програми «Бавовна 60 ° C» при повному завантаженні.

Серед пральних машин можна виділити моделі:

• дуже тиха - найбільша група за рівнем випромінюваного обсягу. Це моделі, які виробляють 46, 47 або 49 дБ;

• тихі - трохи більше гучні версії пральних машин. Вони можуть видавати шум до 59 дБ. Як і дуже тихі, вони не видають шуму при повсякденному використанні;

• досить тихий - генерувати шум зі значенням більше 60 дБ.


8.Додаткові функції.

Сучасні пральні машини пропонують безліч додаткових функцій, які позитивно позначаються на якості використання обладнання.

Розглянемо різні варіанти, які дозволять значно розширити можливості обладнання.

Автоматичне дозування миючого засобу - завдяки цій функції можна час від часу додавати миючий засіб. Пральна машина автоматично набере потрібну кількість миючого засобу. Це зручність, яка, до речі, може значно скоротити ваші витрати.

Можливість додати одяг під час циклу прання - хороший спосіб випрати втрачені шкарпетки або футболки, які ми раптово виявили за шафою. Ця функція дозволяє вам додати інший одяг в будь-який момент під час циклу прання.

Менше мнеться - захищає тканину від надмірного зминання. Одяг буде м'яко розкручен по барабану. В кінці циклу тканину буде розгорнута за рахунок відповідних рухів барабана.

Батьківський замок - функція, рекомендована батькам маленьких дітей. Завдяки цьому пральна машина заблокує можливість зміни параметрів або включення.

Захист від затоплення - тут можна виділити два типи захисту: внутрішня і шланг подачі води. Перший захист стосується перекриття потоку води при виявленні несправності. Завдяки цьому ми не затопимо сусідів і не зруйнуємо свою квартиру. Шланг подачі води також перекриває подачу води в пральну машину. Однак засмічення відбувається в разі різкого падіння тиску води.


9. Де купити якісну пральну машинку в Україні?

Ті, хто хоче купити пральну машину Bosch або Siemens приймають правильне рішення. Оскільки отримують якісний, надійний і ефективний агрегат від виробника з світовим ім'ям - основоположника багатьох стандартів якості в побутовій техніці.

Наш інтернет магазин пропонує оригінальну продукцію цього німецького концерну з прямими поставками безпосередньо з регіонального складу покупцям всіх міст України.

Якщо ви живете в такому місті, як Ужгород, Павлоград, Нікополь, Кам'янець-Подільський, Алчевськ, Бердянськ, Слов'янськ, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, то ви легко можете купити пральну машину з доставкою в нашому інтернет-магазині.

Переходьте на сторінки нашого інтернет-магазину і вибирайте кращу пральну машинку для будинку. 

 12.03.2021
 (32 переглядів)