Критерії вибору холодильника Side by Side

Критерії вибору холодильника Side by Side

Як краще обрати холодильник Side by Side. Огляд моделі BOSCH KAI93VI304

Холодильник в домі річ необхідна. Зараз досить-таки складно уявити побут без нього. Але коли він ламається, постає питання про те, як правильно його вибрати, що б він прослужив довго особливо, коли йде мова про велику холодильнику типу Side by Side. До слова, найменування перекладається як «пліч-о-пліч», і справді - холодильна і морозильна камери в ньому розташовані не одна над іншою, а по сусідству.

Зміст:

1. Особливості холодильників side by side

2. Функції. Плюси та мінуси

3. Як все ж обрати такий холодильник

4. Огляд холодильника Side by Side від Bosch

Side by side: краса та практичність

  • Особливості холодильників side by side

Розміри такої техніки можуть сільноотлічаться, оскільки виробляються вони в різних параметрах. Їх висота може становити від 170 до 215 см, ширина від 80 до 125 см, а глибина від 63 до 91 см. Деякі моделі розробляють і випускають для європейських країн: їх глибина відповідає стандартним 60 см, це допомагає техніці гармонійно підійти в розміри кухонних меблів . У свою чергу, кількість дверей може бути від 2 до 6, це залежить від виробника і його моделі.

Головна особливість холодильників Side By Side - незвичайне розміщення теплообмінника. Зазвичай він розташовується на задній стінці, а у випадку з Side By Side під дном агрегату. Завдяки цьому можна поставити холодильник щільно до стіни або вбудувати його в кухонні меблі. Ще одна особливість полягає в самому теплообміннику, він володіє пилевідштовхуючим ефектом, а значить, чистка його особливо і не потрібна. Але і мінус у такого розташування теплообмінника полягає в забороні установки подібного холодильника на теплу підлогу, це може вплинути на знос компресора.

Ще однією особливістю вважається, наявність декількох температурних зон, якими можна управляти. У їх число входить: морозильна камера, «зона свіжості» тобто камера з нульовою температурою, відділення з регульованою вологістю, відділ для зберігання напоїв.

Морозилка потрібна для зберігання заморожених продуктів, і його звичайна температура -18 ° С. У двухдверном агрегаті, обов'язковому порядку є система No Frost.

Найчастіше «Зона свіжості» (може позначаться як «живий повітря») ця зона потрібна для зберігання продуктів з недовгим терміном придатності - риба, птиця, м'ясо. Принцип роботи цієї зони в тому, що: потоки повітря для її охолодження йдуть з морозилки, а завдяки герметичності камери, низькі температури не проникають всередину, саме тому в цьому відділі температура знаходиться від 0 до + 1 ° С.

Відділення з керованою вологістю добре застосовувати для овочів, фруктів і зелені. Якщо треба, то сюди можна включити подачу сухого повітря.

У відділі для напоїв температура на 3 градуси нижче, ніж в головній камері, це і допомагає в будь-який час року насолоджуватися холодним соком, пивом або вином.

  • Функції. Плюси та мінуси

Про наявні функції можна розповісти досить багато і довго, але краще за все, це зробити в короткій формі. Перелік функцій, якими володіє такою холодильник:

1. Термостатична система.

Допомагає тримати виставлену температуру в холодильній і морозильній відділеннях. Таким чином уникаючи будь-яких відхилень від температурних норм.

2. Льдогенератор.

За допомогою цієї системи, яка вбудована в дверцята техніки, допомагає, не відкриваючи її отримати в склянці лід або воду. Функція допомагає отримувати до 4 кг льоду в добу або ж, просто охолоджену фільтровану воду.

3. Система зниження шуму Quiet ZoneTM і енергоекономний компресор.

На жаль, але така система є не у всіх холодильників, якщо говорити не про конкретну модель.

4. Режим «Відпустка».

Цей режим дозволяє спокійно їхати на відпочинок, а холодильник в цей час буде менше споживати електроенергію.

5. Система сигналізації.

Це система попереджає про погано закритих дверях техніки.

Тепер, настав час поговорити про плюси і мінуси такого агрегату.

Переваги Side-by-side:

Місткість. Все тому, що ємність пристрою Side-by-side - 550 л і більше. А всередині, простір поділений на масу зон, полиць і ящиків;

Двоконтурний. Можливість змінювати температури відділень або навіть відключити одне з них;

Інверторні компресори. З їх допомогою техніка працює тихо і забезпечує довгий термін експлуатації;

Зони вологості та свіжості;

Сенсорні панелі правління;

Режим швидкої заморозки;

Блокування від дітей;

Стильний дизайн, який підійде під будь-який інтер'єр будинку або кухні.

Мінуси:

Дорожнеча техніки;

Величезні габарити;

Чи не підійде для невеликої сім'ї з 3-х - 4-х чоловік.

  • Як все ж вибрати такий холодильник

Перед тим, як вибрати потрібно для початку визначитися з обсягами холодильної та морозильної камер. Наприклад, якщо сім'ї з трьох осіб людина досить компактного дводверного холодильника, то великим сім'ям, потрібен більший розмір або навіть багатодверні модель.

Іакже, дуже важливо врахувати площу своєї квартири або будинку, тому, що далеко не всі дверні прорізи можуть вмістити обрану модель що вам сподобалася або підходить згідно з функціональними перевагам.

Далі, важливо для себе зрозуміти, наскільки потрібен Вам льдогенератор: чи варто це того, щоб вторгатися в систему труб або ж навпаки: краще від нього відмовитися через те, що це треба витрачати час і кошти на підключення холодильника до водопроводу.

Безумовно, важливо, щоб такий агрегат був куплений від якісних і відомих виробників. Хоча, подібний тип техніки вже і є гарант якості, тільки тому, що його виробляють лише на великих серйозних компаніях.

  • Огляд холодильника Side-by-Side від Bosch KAI93VI304

Взагалі, вся продукція від Bosch це вже гарант якості і довговічності. Але все ж, в останньому розділі ми все ж зробимо огляд на техніку від цієї компанії. Візьмемо для прикладу модель Bosch KAI93VI304.

У даного агрегату досить таки великі розміри 178.7 x 90.8 cm (американського типу). Зовнішня поверхня техніки виконана з нержавіючої сталі, а значить, з такою поверхнею не буде видно відбитків пальців.

Присутній система MultiAirFlow, яка охолоджує всі продукти рівномірно.

Підсвічування LED - це яскраве і сучасне рішення, а головне енергоефективності рішення, яке дозволить техніці прослужить довше.

MultiBox: прозорий контейнер з хвилястим дном, за допомогою якого можливо зберігати овочі і фрукти належним чином.

Також, в холодильнику присутсвуют датчики FreshSense вони допомагають підтримувати постійну температуру в холодильнику. Простіше кажучи, це Ваш клімат контроль всередині техніки.

А за допомогою такої функції як SuperCooling можливо швидко охолоджувати продукти і не дає їм нагрітися.

Так як, в холодильній камері може підтримуватися і зміняться постійна його температура - а це основний його плюс до того, щоб купити. Оскільки в холодильнику або морозильнику всі продукти будуть знаходиться в ідеальному стані, якщо раптом Ви побажаєте, щось приготувати.

Підбивши підсумок, хочеться сказати, що такі холодильники як Side by Side мають масу переваг, перед іншими. Така техніка ідеально підійде цінителям краси, могутності і комфорту.
 01.07.2021
 (17 переглядів)