Кухонні витяжки Siemens

Кухонні витяжки Siemens

Кухонні витяжки Siemens

 • Відомий дизайн витяжок Siemens з чорним скляним елементом і високоякісним металом створює неповторний стиль, гармонійно поєднує в собі всі побутові прилади Siemens на вашій кухні. Настінні, що вбудовуються або острівні, наші витяжки дають вам повну свободу у втіленні дизайнерських задумів. Всі витяжки Siemens потужні і ефективні.

  Настінні витяжки з горизонтальним екраном

  • Відомий дизайн витяжок Siemens з чорним скляним елементом і високоякісним металом створює неповторний стиль, гармонійно поєднує в собі всі побутові прилади Siemens на вашій кухні. Створіть особливу атмосферу завдяки можливості змінити колір освітлення emotionLight Pro. Інноваційний сенсор climateControl автоматично визначає рівень випарів і забруднення повітря, встановлюючи відповідний рівень потужності приладу. Завдяки сервісу Home Connect ви можете налаштовувати прилад дистанційно за допомогою смартфона або планшета.

   Настінні витяжки з нахиленим екраном

   • Настінні витяжки з нахиленим екраном з чорного скла та металевими елементами: ідеальне поєднання з іншими приладами Siemens. Освітлення softLight з функцією поступового збільшення або зменшення яскравості і функцією emotionLight Pro з можливістю зміни кольору підсвічування - все, що потрібно для особливої ​​атмосфери на кухні. Настінні витяжки з нахиленим екраном працюють ефективно і тихо: сенсор ClimateControl автоматично налаштовує потужність відведення повітря, а функція boost на вимогу гарантує потужну роботу двигуна на бажаний час. Витяжка придатна для роботи в режимі відведення або рециркуляції повітря.

    Острівні витяжки

    • Перетворіть свою кухню на сучасний витвір дизайнерського мистецтва з острівної витяжкою від Siemens. Острівні витяжки мають кріплення на стелі і розташовуються безпосередньо над острівним модулем кухні. З потужністю відводу повітря 1000 м / ч вони піклуються про ідеальну чистоту і свіжість повітря на вашій кухні. Завдяки системі зручного кріплення на стелі їх можна встановлювати практично в будь-яких приміщеннях. Їх навіть можна встановити в кімнаті з похилою стелею, використовуючи спеціальний адаптер. Острівна витяжка пропонує масу можливостей з проектування кухні своєї мрії.
    • Купити витяжку SIEMENS в Хмельницьку, Харкові, Запоріжжі, Одесі, Полтаві, Дніпрі, Києві та інших містах України.
     27.02.2020
     (55 переглядів)