Миючі пилососи Bosch

Миючі пилососи Bosch

Багатофункціональний помічник

Багатофункціональний помічник - це дійсно зручно: використовуйте універсальну насадку для звичайних забруднень, турбощітку для складних завдань, насадки для миття - щоб вимити підлогу або диван, а з брудом в найважчих місцях впораються маленькі насадки, які зберігаються в корпусі пилососа.

Розумна потужність

Миючий пилосос BWD421PET від Bosch має високу потужність в 2100 Вт, ідеально підходить для ефективного прибирання та миття будь-яких поверхонь.

Регулювання потужності.

Завдяки електронному регулюванню Ви зможете встановлювати необхідну Вам потужність пилососа, щоб кожного разу отримувати неперевершені результати збирання.

Легке миття килимів і оббивки м'яких меблів.

Тепер не потрібно звертатися в спеціальну службу, щоб очистити килим або меблі. Пилосос має функцію вологого прибирання. Вода з контейнера подається до спеціальної щітці і розбризкується. Потім бруд збирається в аквафильтр. Тепер мити килим і меблі стане надзвичайно простою справою.

Прибирання з аквафільтром або мішком.

Прибирання з аквафільтром без функції миття забезпечить сухе прибирання, а бруд і частинки пилу осядуть в воді. Додатковий плюс цього типу фільтрації - зволоження повітря. Але якщо ви хочете повернутися до звичайного прибирання, ми не забули додатково обладнати ці пилососи мішками.

Швидка прибирання рідини.

Розлили рідину на підлогу? Не турбуйтеся і довіртеся нашому пилососа, який моментально позбавить Вас від цих турбот. За 1 раз пилосос може усунути до 4 літрів води.


  • Купити пилосос bosch в Харкові, Запоріжжі, Херсоні, Полтаві та інших містах України.
 30.03.2020
 (34 переглядів)