Новинка кухонна машина Bosch MUM9YX5S12

Новинка кухонна машина Bosch MUM9YX5S12

Зручне зберігання кабелю

  • Провід приладу не повинен бути на виду. Завдяки технології EasyStorage це можливо. Просто трохи потягніть кабель на себе, і він автоматично буде затягнутий в корпус приладу. І ви можете використовувати більше місця на кухні в якості робочої зони або зони зберігання.

Легке приготування з EasyArmLift

  • Заміна інструментів для змішування не повинна вимагати більших зусиль. З практичним корпусом EasyArmLift ви можете легко і без зусиль від'єднати насадки для тіста. З EasyArmLift ви насолоджуєтеся зручністю, а також економте час і енергію.

Гумові ніжки для стабільності і безпечного використання.

  • Максимальна безпека під час готування. Гумові ніжки гарантують додаткову стійкість вашої кухонної машини і захищають від ковзання. Всі механізми приховані, так що ви можете насолоджуватися високими стандартами безпеки. Автоматичне відключення запобіжить несподівану роботу мотора.

Легка очистка завдяки аксесуарам, які можна мити в посудомийній машині
  • Миття посуду після готування забирає багато часу. Тепер ви можете насолоджуватися комфортом навіть після готування. Аксесуари можна легко і просто помити в посудомийній машині, що заощадить ваш час.

Екстра-велика чаша для приготування великої кількості тіста за один раз
  • Дитячі дні народження, святкові вечори - випадки, коли  необхідно приготувати багато тіста відразу. Саме тут в гру вступає велика чаша з матової нержавіючої сталі об'ємом 5,5 л. Велика кількість тіста за один раз заощадить ваш час і сили на очищення. Чаша ідеально підходить для приготування до 3,5 кг тіста для випічки.

Просте і легке приготування з 7 швидкісними режимами
  • Підбирайте швидкісний режим для кожної насадки. Завдяки 7 індивідуальним налаштуванням швидкості, ваші страви будуть приготовлені дуже швидко і просто. Вам потрібно більше швидкості при змішуванні інгредієнтів? Спробуйте імпульсний режим і насолоджуйтеся вашим блюдом.

Висока якість і зручність на довгі роки.

  • Прилад, який буде радувати вас довгі роки. Кухонна машина OptiMUM з надійним суцільнометалевим корпусом. Корпус машини легко чистити, тому OptiMUM буде завжди радувати вас не тільки своєю ефективною роботою, а й естетичним дизайном протягом тривалого часу.
 30.07.2020
 (34 переглядів)