Новинка !!! Пральна машина BOSCH WGA242X0ME

Новинка !!! Пральна машина BOSCH WGA242X0ME

Новинка пральна машина BOSCH WGA242X0ME

 • Система видалення плям AntiStain: видаляє 16 найбільш поширених видів плям
 • Барабан VarioDrum: можливість дбайливого та інтенсивної прання одночасно, завдяки унікальній структурі барабана.
 • Інтелектуальна технологія ActiveWater ™ Plus з циркуляційним сенсором піклується про оптимальне використання води, в залежності від кількості та типу завантаженої білизни.
 • Система AquaStop : 100% гарантія захисту від протікання води протягом усього терміну експлуатації приладу
 • AntiVibration: новий дизайн бокових стінок зменшує вібрацію, забезпечує тиху роботу приладу

  100% захист від протікання води на весь термін служби пральної машини.

  • При пошкодженні заливного шланга, AquaStop миттєво закриває клапан і блокує подачу води, тим самим гарантуючи вам 100% захист від протікання.

   Практично безшумна пральна машина.

   • Пральні машини Bosch, з використанням технології AntiVibration на бічних стінках, не тільки мають привабливий дизайн, але і забезпечують більшу стабільність і зменшують вібрацію під час їх робіт . Крім того, вдосконалена ізоляція також знижує рівень шуму, завдяки чому пральні машини Bosch вражають тихою роботою під час віджиму. Результати прання, які можна побачити, а не почути!

   Дбайлива до Вашого одягу, ощадлива до гаманця!

   • Ваша пральна машина може заощадити час і зусилля, але часто це призводить до надмірного споживання води. Наша технологія ActiveWater забезпечить неперевершені результати, витрачаючи тільки необхідну кількість води. Вбудовані датчики регулюють витрата води відповідно до типу тканини і кількості білизни, тоді як наш запатентований барабан і система подачі води роблять більш швидке змочування. Встановлюється відповідна програма згідно і машина допоможе Вам управляти витратою води і забезпечить затишок у Вашому домі!

   Індивідуальний підхід до кожного плями.

   • Не буває двох однакових плям. Але вибір правильної програми прання для будь-якого може стати досить заплутаним завданням і результат буде далекий від ідеального. Пральні машини Bosch з технологією AntiStain допоможуть Вам завжди надійно видаляти під час прання будь-які плями. Пральна машина автоматично розпізнає до 16 видів плям від шоколаду і трави, до червоного вина, що найбільш важко видаляються. До того, як почнеться виконання обраної Вами програми, пральна машина налаштує параметри температури, замочування і обертання барабана в залежності від виду наявних плям. Таким чином, незалежно від виду плям, технологія AntiStain допоможе Вам легко отримати неперевершені результати. Повністю автоматично!
   • Купити пральну машину BOSCH WGA242X0ME у Львові, Харкові, Запоріжжі, Одесі, Полтаві, Дніпрі, Києві та інших містах України.
    26.02.2020
    (9 переглядів)