Огляд духової шафи Bosch Serie 8

Огляд духової шафи Bosch Serie 8

Новинка від Bosch - духова шафу Serie 8

Технології не стоять на місці і нова техніка від Bosch тому підтвердження. Цього разу, ми поговоримо з вами про електричну духову шафу фірми Bosch серії 8 його переваги і багатьох інших плюсах і приємних бонуси, які Ви отримаєте, купуючи таку техніку.

Короткий огляд електричних духових шаф Bosch Serie 8

Техніка Bosch у більшості людей міцно асоціюється з німецькою якістю, новітніми технологіями та надійністю.

А з новою лінійкою духовок від Bosch має одну основну відмінну рису від інших - кардинально нові рішення, за допомогою яких момент приготування їжі перетворюється в легкість і радість.

Що очікувати від духовок Bosch Serie 8?

Останнім часом, все частіше духовки від Bosch стали піклуватися про якісність страв і правильності їх приготування. У новій серії 8 від Bosch смачно готувати зможе кожен.

Сенсорний TFT-дисплей.

Сенсорний TFT-дисплей від Bosch присутій у всій лінійках духовок 8 серіі. Це по істині новаторське рішення компанії. За допомогою такого інтуїтивного кільцевого перемикача, процес готування їжі перетворюється в легкий і творчу мить. Перемикати функції, виставляти таймер або ставити якісь додаткові параметри можна одним пальцем, всього лише обертаючи кільце на панелі. TFT-дисплей має свої явні переваги: ​​сенсорний TFT-дисплей з високим розширенням по всій панелі духової шафи, чітким текстом і кнопками вибору. Якісні зображення і короткі покрокові підказки, які допоможуть у виборі програмних параметрів. Радість від приготування їжі і зручне управління функціями духовою шафою гарантовано.

Колесо управління ControlRing

Serie 8 оснащена ідеальним поворотним перемикачем з нержавіючої сталі ControlRing. Для зміни режиму, потрібно з легкістю ковзати пальцем по кільцю, а всередині ControlRing будуть змінюватися режими. Під час готування на сенсорної панелі буде висвітлений заданий режим, температура, а також будуть з'являтися підказки з приготування їжі.

Режим PerfectBake

Такий режим допомагає контролювати час приготування і вологість випічки. Тепер будь-які страви, будь то маффіни, бісквітний торт або що-то ще, можна з легкістю готувати, використовуючи режим PerfectBake. Для цього режиму, потрібно вибрати вид випічки, а духовка сама вибере відповідну температуру, режим нагріву і час виготовлення.

Термощуп roastingSensor

З його допомогою, можна поміряти температуру м'яса в трьох точках, це допоможе м'ясу, рибі або птиці ідеально прожаритися.

Режим пара і мікрохвильовки

Застосовуючи цей режим, їжа отримає свій унікальний смак, вигляд і аромат. Оскільки, застосовуючи функцію мікрохвильового режиму, можливо значно заощадити час на підготовку їжі, швидше готувати і розігрівати блюда. Просто активуйте мікрохвильовий режим і готуйте страви швидше, ніж будь-коли. А також розігрівати продукти за лічені секунди. При застосуванні пара їжа не висихає, отримує смачну хрустку скоринку. Крім, запікання або розігріву страв з застосуванням пара, надає стравам більш витончений смак і аромат. Для того, щоб користуватися парою, потрібно просто залити воду в контейнер, який непомітно вбудований в панель управління, яка піднімається в духових шафах 8 серії. Функцію пара можна контролювати автоматично.

Режим AutoPilot і Меню Assist

В представленном меню, духовка автоматично підбере ідеальний режим нагріву, температуру і час для виготовлення обраної страви.

Огляд функцій духовки 8 серії Bosch

Безсумнівно, дизайн нової лінійки вбудованих шаф Serie 8 гарний, яскравий і продуманий до дрібниць, тому, ці духовки чудово підійдуть під будь-який інтер'єр. Техніка створена в класичних кольорах - білому ArticWhite і чорному VolcanoBlack, нержавіючої сталі. Фасади ColorGlass зроблені з ударостійкого скла і за такою технікою легко доглядати.

  • 4D повітря

4D гаряче повітря рівномірне розподілення тепла у всій камері. Функція працює так: нагрівальний елемент на задній стінці шафи працює разом з конвекційним вентилятором, який крутиться спочатку в одну сторону, а потім в іншу, таким чином рівномірно розподіляє гаряче повітря по всій духовці.

  • Безшумне закриття дверцят

Техніка має амортизатори SoftOpen & SoftClose, а значить, закривати і відкривати двері шафи можна тихо і плавно.

  • Очищення духовки 8 серії

Ні ні. Це не казка. У цій лінійці від Bosch використовується спеціальне покриття EcoClean, в 8 серії вона розташована на задній стінці духовки. За допомогою цієї функції можна увібрати і окислити жири, а потім, після, прибрати серветкою залишившийся бруд. Піроліз ж, більш ефективний, так, як духовка нагрівається до ~ 480 ° С і самоочищається, що перетворюють на попіл залишки жиру або будь-якої їжі. Після піролізу, що залишилася бруд можна протерти вологою серветкою або ганчіркою. Тепер, про саму духовку, внутрішня поверхня двері шафи зроблена з цільного скла без стиків, це не дозволяє бруду збиратися, що значно полегшує процес чищення техніки. Ще одним плюсом можна вважати, можливість зняти дверцята шафи щоб чистка була ще зручніше.

!! Безпека важливіше

Для уникнення можливих опіків компанія Bosch засклити дану лінійку 3 - 4 теплоотражающими стеклами. Зовнішнє скло дверцят шафи не нагрівається вище 40 градусів навіть якщо в духовці температура 300 ° С або вище.

Цікаво знати! Вищі за ціною моделі цієї серії мають додаткове скло, і зовнішня сторона шафи не нагрівається понад 30 градусів. Ще є кілька відмінних рис цієї лінійки від інших:

- Вся лінійка Serie 8 незалежно від ціни, має функцію "Блокування від дітей", щоб дитина не увімкнула духовку або не змогла змінити обраний Вами режим приготування.

- Якщо залишити духовку увімкненою і забути про неї, то після тривалої бездіяльності, не збиваючи налаштувань і таймер, вона сама відключається.

- Система безпеки від Bosch нагородила техніку індикатором тепла на панелі, яка показує температуру в духовці. А при температурі нижче 60 ° С, індикатор вимикається.


  • Фіксовані направляючі для дек та решіток

Духові шафи 8 серії оснащені п'ятьма рівнями навісних напрямних для розміщення деко з захистом від перекидання, але немає системи висування. Такі напрямні можна купити додатково.

І ще трохи різних функцій ...

  • Майже на всю лінійку Serie 8 включена функція AutoPilot, в якій є 10,30, а в деяких і навіть 60 автоматичних програм для різних страв з конкретною температурою і часом для приготування.
  • Функція гаряче повітря ECO. При такому режимі можна готувати страви, особливо не витрачаючи електроенергію.
  • Верхній і нижній жар-в цьому режимі працюють верхні та нижні тени. Класичний режим для пісного жаркого, запіканок, свіжого хліба і пирогів.
  • Верхній / нижній жар ECO - відрізняється від попереднього режиму лише меншим споживанням електроенергії.
  • Режим для піци -включає нижній жар, кільцевий нагрівальний елемент і конвекційний вентилятор. Застосовувати режим можна для готування піци і замороженої картоплі фрі.

Висновок:

Якщо після прочитання нашої статті про духовій шафі Bosch Serie 8 виникло бажання його придбати, тоді ласкаво просимо в магазин Bosch-SiemensMarket в якому ви можете з легкістю придбати таку шафу навіть в онлайн режимі або за адресами, вказаними на сайті компанії.

Bosch-Siemens Market - гарантована якість і неповторність!


  • Купити духів в Одесі, Запоріжжі, Мелітополі, Павлограді, Дніпрі, Броварах та інших містах України.
 28.05.2021
 (66 переглядів)