Огляд оснащення наших сушильних машин

Огляд оснащення наших сушильних машин

  • Серія HomeProfessional. Як можна здогадатися вже з самої назви, в цій серії відносяться моделі сушильних машин Bosch найвищого класу, що відповідають найвищим вимогам. Серед переваг цієї лінійки особливо слід відзначити зручну концепцію управління з поворотним перемикачем JogDial і TFT-дисплеєм, можливість перенавішування дверцят та низькі витрати електроенергії.   
  • Сушильні машини з тепловим насосом серії 8 і HomeProfessional. Сушильна машина повинна бути для Вас досконалої у всіх відносинах: у управлінні, в ефективності, в дизайні.
  • Прилади серії 8 відрізняються від інших не тільки цими якостями. Завдяки інноваційних технологій вони виконують багато робочих завдань за Вас: так, самоочищається конденсатор SelfCleaning Condenser ™ звільняє Вас від обтяжливої необхідності ручного очищення конденсатора. Особливо дбайливу сушку забезпечує функція AutoDry. Чи то «прасування», «в шафу» або «дуже суха» - незалежно від обраного ступеня сушіння завдяки інноваційній електроніці білизна висушується саме так, як Вам потрібно. З приладами серії 8 досягти відмінних результатів дуже легко.  

 Сушильні машини серії 6.

  • Потреби Вашої сім'ї стоять для Вас на першому місці. У побуті Ви висуваєте особливо високі вимоги до Вашої сушильної машини. З одного боку, Ви очікуєте кращих результатів, з іншого боку, прилади не повинні створювати для Вас надокучливого шуму і бути комфортними в експлуатації. Сушильні машини серії 6 вражають своєю високою енергоефективністю і приємно низьким рівнем шуму.  

Сушильні машини серії 4.

  • У Вас вдома іноді накопичуються цілі гори випраної білизни. Тому важливо, щоб сушильна машина була надійним помічників в щоденних клопотах по господарству. Сушильні машини серії 4 з системою SensitiveDrying не тільки надзвичайно надзвичайно бережно ставляться до Вашої білизни: завдяки унікальній структурі барабану вони забезпечують рівномірне і м'яке сушіння. Ефективна сушка білизни зі зменшеним спожіванням електроенергіі. Економні програми досягають дійсно феноменальної продуктивності і забеспечуе кращі результати сушіння. Самоочищувальний конденсатор запобігає накопиченню ворсу і покладе кінець обтяжливим чищенні конденсатора. Отримуйте кращі результати за незмінно низьких витрат електроенергії.

Клас енергоспоживання А ++.

  • Завдяки новітній технології ActiveAir і теплового насосу ця сушильна машина є найбільш економічною у світі. Вона споживає 50% * менше електроенергії, граничні показники класу енергоспоживання А. Завдяки новітній технології ActiveAir з тепловим насосом, революційному конденсатора з автоматичною системою самоочищення SelfCleaning Condenser ™ 
  • Самоочищувальний конденсатор гарантує високий рівень комфорту без надокучливого очищення. Ця інновація забезпечує повністю автоматичне очищення конденсатора до чотирьох разів протягом одного процесу сушіння. Завдяки цьому у всіх сушильних машинах Bosch з тепловим насосом витрата електроенергії залишаються незмінно низькими. Зручність в управлінні - одного погляду на сушильну машину HomeProfessional достатньо, щоб зрозуміти, як вона працює. Оновлений концепт панелі управління і системи підсвічування при виборі програм робить доступ до всіх функцій приладу простіше і швидше, а система кнопок TouchControl дозволить вибрати бажані налаштування одним дотиком.
  • Купити сушильну машину BOSCH SIEMENS в Черкасах, Харкові, Запоріжжі, Херсоні, Полтаві, Сумах, Києві та інших містах України.
 16.01.2020
 (32 переглядів)