Окремо стоячі посудомийні машини Siemens

Окремо стоячі посудомийні машини Siemens

Зручність окремо стоячих посудомийних машин від Siemens.

Окремо стоячі посудомийні машини від Siemens завжди виглядають чудово - поруч з іншими пристроями або окремо. Вони пропонують широкий спектр інноваційних функцій і вражаюче зручність їх установки і настроювання.

Вузькі посудомийні машини (45 см)

Просто встановіть і насолоджуйтеся зручністю. Окремо стоячі посудомийні машини мають привабливий дизайн. Корпус машин з усіх боків виконаний в одному кольорі. Завдяки цьому посудомийні машини будуть мати гарний вигляд, де б ви не вирішили їх встановити. Посудомийні машини Slimline шириною всього 45 см забезпечують повну продуктивність, економлячи простір на кухні.

Регульовані короба.

Максимально гнучкі можливості.Будь то тарілки, каструлі, чашки або келихи - будь-який посуд швидко знаходить своє місце в посудомийних машинах Siemens з коробами varioFlex і varioFlex Plus. Якщо вам необхідно більше місця для келихів, короба Varioflex Plus дозволяють розставити їх у два ряди, що дуже зручно і безпечно завдяки держателю скляного посуду.

Дбайливий догляд за вашими келихами.

Вироби з тонкого скла вимагають особливої ​​обережності при митті. Нова програма Glass 40 ° C від Siemens спеціально розроблена для миття скла. Спочатку програма миє посуд на безпечній для келихів температурі. Потім фаза сушіння, час якої було збільшено для забезпечення особливо делікатного процесу висушування. Результати вас вразять: не тільки ідеальною чистотою посуду, а й тривалим збереженням її блиску.

Купити соло посудомийну машину Siemens в Сумах, Харкові, Запоріжжі, Одесі, Полтаві, Дніпрі, Києві та інших містах України .

 20.02.2020
 (60 переглядів)