Відмінно для підготовки банкету і для маленького перекусу - кухонні машини від Bosch

Відмінно для підготовки банкету і для маленького перекусу - кухонні машини від Bosch

  • Вам потрібен компактний прилад для приготування невеликої кількості продуктів або надзвичайно потужний для багатьох страв - Ви знайдете свого ідеального помічника серед приладів Bosch, які мають понад 60 років кулінарного досвіду.
  • Їх майстерність проявляється в інноваційних технологіях, простоті управління і надійності. Саме це сприяє кращим результатам приготування Ваших улюблених страв разом з кухонними комбайнами Bosch.
  • Запашне тісто для тортів, ніжний суп-пюре, домашня паста або тонко нарізані овочі для страв азіатської кухні - тепер це справа кількох хвилин. Різноманітні аксесуари для кухонних комбайнів впораються з будь-якими кулінарними завданнями.
  • З різними аксесуарами кухонні комбайни від Bosch продемонструють свій повний потенціал. Наприклад, металевий професійний віночок допоможе створити легкі і повітряні меренги або ніжний крем. Віночок з силіконовим покриттям ідеально підійде для створення омлетів, соусів і кремів, адже його конструкція дозволяє рухатися щільно до стінок чаші. З гаком для замішування тіста Ви з легкістю приготуєте суміші для хліба і локшини. Смузі, заморожені фрукти, гарячі супи або холодні напої - жароміцні скло чаші блендера витримає будь-які кулінарні випробування.
  • Купити кухонний комбайн BOSCH в Харкові, Запоріжжі, Одесі, Полтаві, Дніпрі, Києві та інших містах України.
 30.01.2020
 (38 переглядів)