Плита, яка розширює простір і можливості

Плита, яка розширює простір і можливості

Новітні технології у Вас під рукою. Будь-яка робоча поверхня Bosch пропонує ряд корисних функцій, які допомагають варити, смажити або тушкувати саме так, як пише книга.

Сенсор смаження FryingSensor Plus подбає про стейк, поки Ви стурбовані вибором сорту вина.

Конфорки HighSpeed ​​ Вашої варильної поверхні не тільки гарантують на 20% швидше закипання, але і забезпечують більш ефективне пасивування інгредієнтів. Приготування декількох страв одночасно при недостатній кількості зон нагріву може перетворитися на справжній квест.

Варильні поверхні з системою FlexInduction надають Вам простір і гнучкість, яких так не вистачає! Вони обладнані двома стандартними круглими зонами для приготування їжі і двома індукційними зонами, які можна легко об'єднати, щоб створити одну велику прямокутну індукційну поверхню.

Це дозволяє розмістити каструлі діаметром до 30 см і посуд, до 40 см в довжину. Нагрівання дна каструль і сковорідок, замість самої варильної поверхні, система FlexInduction надає Вам велику свободу для розміщення їх, як вам подобається - незалежно від того, скільки сковорідок, каструль і навіть форм для запікання Вам знадобиться. Нарешті, плита, заради співпраці виходить за рамки звичного!

Купить індукційні варильні панелі BOSCH SIEMENS в Житомирі, Києві, Одесі, Херсоні, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Сумах та інших містах Україна.

 12.02.2020
 (35 переглядів)