Посудомийні машини Bosch Siemens

Посудомийні машини Bosch Siemens

Посудомийна машина є досить складним побутовим приладом, працездатність, функції та експлуатаційні параметри якого забезпечують кілька технічних систем, з можливостями яких необхідно уважно ознайомитися при виборі посудомийної машини.

Дизайн є одним з найважливіших параметрів посудомийних машин, який, як правило, знаходить своє вираження в кольорі, матеріалі облицювання машини, вигляді і місце розташування панелі управління. Ряд посудомийних машин Bosch мають новий Softline-дизайн. У цих моделей кути і кромки панелі управління і передніх дверцят закруглені.

Крім цього, зовнішній вигляд посудомийної машини залежить від варіанту її установки на робочому місці. Розрізняють окремо стоячі машини, прилади, що вбудовуються під стільницю, що вбудовуються і повновбудовувані посудомийні машини.

Іншим зовнішнім параметром посудомийних машин є їх розмір і місткість.

Розрізняють:

Стандартні або повнорозмірні - машини шириною 60 см, здатні вмістити 12 комплектів посуду;

Посудомийні машини шириною 45 см, що вміщають 9 комплектів;

Компактні, настільні моделі для 4 комплектів посуду.

Тепер розглянемо технічні особливості функціонування посудомийних машин.

Як ручну, так і машинне миття посуду складно уявити без води, тому система подачі, циркуляції, фільтрації і зливу води є найбільш відповідальною системою посудомийної машини. У цю систему входять підсистеми захисту від протікання води, хвилеподібні коромисла для подачі води, фільтри, датчики контролю чистоти і жорсткості води.

Велике значення при експлуатації посудомийної машини має система розміщення посуду всередині посудомийної машини. У неї зазвичай входить один або два короби для розміщення посуду, полички, фіксатори, насадки і т.п.

Якість і час миття посуду залежить від програм миття. У найбільш інтелектуальних посудомийних машинах система управління машиною може сама задати найбільш оптимальний режим миття посуду. Шляхом вибору програм можна встановити також і спеціальні режими миття: миття сильно забрудненого посуду, миття тонкого скла, швидке миття і т.п.

Зручність експлуатації посудомийної машини залежить від наявності в ній певних пристроїв, що полегшують керування нею. В якості таких пристроїв можуть бути таймер відстрочки запуску, дисплей, акустичний сигнал, індикатори ходу програм, індикатори наявності солі та ополіскувача.

Температура води, при якій відбувається миття посуду, в значній мірі впливає на якість миття, як шляхом підвищення ефективності миючих засобів, так і шляхом знищення бактерій. Підігрів води в посудомийній машині здійснюється спеціальним нагрівальним елементом. Від його конструкції залежить величина корисного об'єму машини і величина температурного перепаду всередині машини. У посудомийних машинах Bosch використовується проточний водонагрівач, який залишає великий обсяг внутрішнього простору машини, а також охороняє посуд із пластику від перегріву, розплавлення і деформації, виключає різкі перепади температур і забезпечує дбайливе миття посуду.

Крім цього, для згладжування температурних коливань при митті і сушці посуду в посудомийних машинах Bosch Siemens використовується теплообмінник. Це унікальний пристрій запатентовано компанією Bosch. У посудомийних машинах без теплообмінника під час процесу миття часто трапляються різкі перепади температур, що може негативно позначитися на посуді з тонкого скла або з кришталю.

Надзвичайно зручною функцією машин є сушка посуду. Технологія сушіння посуду значно впливає на кінцевий результат. Найкращий результат з точки зору гігієни вимитого посуду показують сушки, в яких повітря циркулює всередині посудомийної машини, а не подається ззовні.

Деякі посудомийні машини мають підсистеми, що реалізують спеціальні технології миття посуду. Найбільш поширеною технологією такого класу є технологія дбайливого миття скляного посуду.

Збереження посуду при її миття і витрата солі для пом'якшення води багато в чому залежить від ефективності роботи іонообмінника. Раціональна конструкція цієї системи дозволить постійно економити гроші на придбання витратних матеріалів.

При виборі посудомийної машини надзвичайно важливо звертати увагу на її експлуатаційні параметри. До найважливіших експлуатаційних параметрів посудомийної машини відносять такі параметри: класи ефективності миття, сушіння та клас енергоспоживання; рівень шуму при роботі.

Купити посудомийні машини Bosch Siemens в Харкові, Запоріжжі, Херсоні, Полтаві та інших містах України.

 20.12.2019
 (88 переглядів)