Переваги приготування їжі в електричній духовці Bosch

Переваги приготування їжі в електричній духовці Bosch

Електро духовка Bosch.

На сьогоднішній день практично в кожному будинку є духова шафа, завдяки якій можна готувати різні корисні та шалено смачні страви. І компанія Bosch також не відстає від своїх конкурентів і представляє світові електричні моделі, з якими легко та просто готувати улюблені страви. Такого виду духовки мають великий спектр можливостей, зручне і зрозуміле розташування кнопок, завдяки яким можна налаштовувати параметри приготування їжі, а також вони відрізняються високим рівнем безпеки.

Насправді це далеко не все, заради чого варто купувати електричну духову від Bosch. І тому ми переходимо до значних переваг цього приладу.

Функції та можливості електро духовок

  • Гарний дизайн та легке керування

Якщо подивитися на цю техніку, можна помітити, що дизайнери постаралися на славу, адже зовнішність цього німця мінімалістична і досконала у своїх геометричних лініях. Чорний, білий та колір нержавіючої сталі відмінно поєднуються з іншою побутовою технікою Bosch та інтер'єром загалом. У модельному ряду є духовки з механічним, електронним та сенсорним керуванням. Також глибоко посаджені ручки виглядають не тільки естетично, але й можуть захистити від небажаного включення приладу та зміни його налаштувань. А за допомогою сенсорної панелі управління технікою відбувається просто – лише одним легким дотиком. Та й завдяки сенсорному управлінню приготування їжі стане для кожного легким та приємним заняттям.

  • Функціональні можливості

Деякі автоматичні програми та рецепти заощаджують час та сили на приготування, а також за підсумками ви все одно отримуєте смачну та ситну страву. Також, якщо підібрати відповідні режими та температуру, то страва не буде сухою і зможе зберегти в собі всі необхідні соки та вітаміни. Також тут є таймер, який в автоматичному режимі відключає духовку після завершення приготування, про це також сповіщає і звуковий сигнал. Також, в електричних духовках є термощупи, за допомогою яких можна легко стежити за рівнем готовності страв зсередини. Це особливо стосується стейків та пирогів.

Багато духових шаф Bosch мають функції 3D і 4D. За допомогою цих функцій гаряче повітря розподіляється по всій камері, щоб страва рівномірно пропеклася з усіх боків. Це дає змогу заощаджувати не тільки час, а й електрику. Плюс до всього в духовках є різні режими, за допомогою яких можна спростити собі життя, а саме: піца, гриль, авто розігрів, розморожування, а також вбудовані НВЧ і функція пароварки. Плюс до всього є корисна функція – індикація залишкового тепла. Вона застосовна для підігріву або підтримання страв у теплому стані.

  • Очищення

В електричних духових шафах Bosch існують лише три способи очищення:

– Каталітичний;

– Піролітичний (паровий);

– Традиційний.

Під традиційним способом розуміється самостійне очищення внутрішньої поверхні. І найчастіше, у багатьох духових моделях використовується спеціальна емаль, завдяки якій очищати пристрій ставати набагато легше. Якщо ж застосовувати парове очищення, то вона допоможе розм'якшити будь-які забруднення, після чого вони легко забираються з поверхні.

Каталітичний спосіб збирання забруднень відбувається досить просто – у момент нагрівання жири, що залишилися на поверхні спеціального покриття EcoClean, розщеплюються на вуглекислий газ та воду. Таке чищення зазвичай відбувається прямо в момент приготування, а це допомагає її господині економити час та електроенергію, та й згодом матеріали всередині камери не втрачають своїх властивостей.

Піроліз - вважається більш ефективним способом очищення, адже він відбувається під впливом високих температур, при яких всі жири або залишки їжі просто згорають, а після остигання камери, можна просто прибрати попіл, що залишився, за допомогою м'якої тканини або пилососа. Плюс цього способу полягає в тому, що очищення відбувається по всьому периметру камери.

  • Безпека

Цей пункт дуже важливий, адже саме йому Bosch приділяє особливу увагу. Адже у більшості моделей є вентилятор охолодження, тепловідбивні шари та загартовані стекла, які захищають пристрій від перегріву, а значить, виключаються можливості отримання опіків у разі дотику до працюючої техніки, а також мінімізуються ризик будь-яких поломок. Також, тут є блокування панелі керування, за допомогою якого не відбувається випадкове увімкнення або вимкнення пристрою, а також не змінюються його налаштування. Це особливо потрібне, якщо в будинку живуть маленькі діти.

  • Комфорт

Практично всі духові шафи від компанії Bosch мають різні зручні, корисні та функціональні елементи, які дозволяють комфортно та безпечно використовувати прилад. Адже тут є телескопічні напрямні за допомогою яких деко повністю висувається, а значить, дістатися до страви буде просто. Також, в духовці є внутрішнє освітлення, яке дає змогу ознайомитися з процесом приготування, не відкриваючи при цьому дверцята. Така можливість не тільки скорочує тепловтрату, а й дає якісні результати. Це особливо важливо, якщо Ви готуєте бісквіт, коли перепад температур може призвести до його осідання.

Плюс до всього, в духовці є амортизатор SoftClose який допомагає відкривати дверцята духової шафи досить тихо навіть при різкому відкритті. Електричні духові шафи Bosch – це надійні матеріали, безпечна експлуатація та високий рівень комфорту. У цих моделях духовок є велика кількість різних режимів нагріву та широкий спектр можливостей.

Вибираючи будь-яку техніку Bosch, ви можете бути впевненими, що комфортне та безпечне її використання Вам гарантовано!


 13.01.2022
 (6 переглядів)