Професіонали обирають Bosch

Професіонали обирають Bosch

  • Для багатьох з нас приготування їжі завжди було (та й залишається) одним з найбільш клопітних домашніх справ. Варто лише уявити собі нескінченні терки, ножі, обробні дошки, каструлі, миски - і голова йде обертом. І від однієї лише думки, що знову доведеться щось чистити, різати, перетирати, стає погано. А тут ще консервування або підготовка до свята. Тому, хто ніколи не готував, важко пояснити, як все це довго і виснажливо. Але навіть той, кому приготування їжі приносить задоволення і хто любить експериментувати на кухні, після закінчення процесу, сервіруючи стіл і бачачи залишений після всього цього хаос з кухонного начиння, як і інші, починає мріяти про те, щоб все було зведено «одне до одного ». Але ось мрії збулися! Технічний прогрес «зглянувся» над нами, і поступово у нас з'явилося безліч побутових кухонних приладів.
  • Все людство зайнялося невпинним винаходом все нових і нових хитромудрих пристосувань для різання, натирання, товчіння і збивання. А потім воно додумалися звести весь цей хаос в струнку систему. Визнаними «кухонними героями» нашого часу стали кухонні комбайни (процесори) - по суті, кухонні конструктори.Лікбез Що ж таке собою являють ці кухонні комбайни? Все, в общем-то, дуже просто: кухонний комбайн - це керований за допомогою комбінації кнопок мотор, комплект насадок і робочі чаші.
  • Кожна з цих складових визначає функціональні можливості майбутнього апарату. Моторний блок комбайна ізольований, в контакті з насадками знаходиться тільки привід. Основне, за що «відповідає» мотор, - це швидкість обертання насадки. Швидкість також має свої складові. І це важливий параметр, на який слід звернути увагу при виборі кухонного комбайна. Дешеві моделі забезпечені мотором на 200-250 Вт, дорожчі - 600-800 Вт і більше. Від максимально можливої ​​потужності залежить ефективність і швидкість роботи моделі. Діапазон швидкості обертання приводу моторного блоку може становити від 15 до 12 000 об / хв. Простіші моделі мають тільки одну швидкість. Дорожчі кухонні комбайни забезпечені чотирма і більше швидкостями обертання. А найбільш просунуті машини можуть похвалитися ще і плавним регулюванням швидкості. Високі швидкості призначені для подрібнення, а низькі - для збивання. Все до геніальності просто!
  • Також у багатьох комбайнів є так званий режим пульсації, який дозволяє швидко перетворити в пюре особливо м'які і ніжні продукти. Під пульсацією мається на увазі короткочасне прискорення звичайного режиму роботи в кінці приготування страви для якнайшвидшого і якісного його завершення. Насадки визначають спектр можливостей кухонного комбайна. Вони поставляються разом з комбайном або купуються додатково (що важливо!). Тому не зайвим буде дізнатися, для чого ж саме призначені різні насадки і якими вони бувають. Як правило, це ножі, терки, м'ясорубка, міксер, блендер, тістомішалка, ломтерезка, шейкер і ін. Ніж найчастіше виконаний з нержавіючої Також у багатьох комбайнів є так званий режим пульсації, який дозволяє швидко перетворити в пюре особливо м'які і ніжні продукти. Під пульсацією мається на увазі короткочасне прискорення звичайного режиму роботи в кінці приготування страви для якнайшвидшого і якісного його завершення.
  • Насадки визначають спектр можливостей кухонного комбайна. Вони поставляються разом з комбайном або купуються додатково (що важливо!). Тому не зайвим буде дізнатися, для чого ж саме призначені різні насадки і якими вони бувають. Як правило, це ножі, терки, м'ясорубка, міксер, блендер, тістомішалка, ломтерезка, шейкер і ін. Ніж найчастіше виконаний з нержавіючої Також у багатьох комбайнів є так званий режим пульсації, який дозволяє швидко перетворити в пюре особливо м'які і ніжні продукти. Під пульсацією мається на увазі короткочасне прискорення звичайного режиму роботи.
  • Купити побутову техніку BOSCH SIEMENS в Харкові, Запоріжжі, Херсоні, Полтаві, Київ, Одеса, Дніпро і інших містах України. < / li>
 27.12.2019
 (56 переглядів)