Шуми в індукційних варильних поверхнях BOSCH

Шуми в індукційних варильних поверхнях BOSCH

Шуми в індукційних варильних поверхнях BOSCH.


    Індукційна технологія заснована на характеристиках деяких металів, коли вони піддаються впливу електромагнітного випромінювання. Це створює так звані вихрові струми, які змушують молекули коливатися. Ця вібрація перетвориться в тепло, яке, в залежності від матеріалу посуду, може створити низьким рівнем шуму. Це нормально і не свідчить про дефект.


   Гуркіт. Прилад встановлений нерівно Встановіть прилад і / або меблі в яки вбудовано пристрій рівно за допомогою будівельного рівня. Додаткові рекомендації Ви знайдете в інструкції по експлуатації.


   Свист. Порожня каструля. Такий звук з'являється, якщо каструля порожня. Він зникає, тільки каструлі додано воду або харчові продукти.


   Тріск. Властивість каструлі. Цей шум виникає, якщо каструля складається з шарів різних матеріалів. Шум викликають вібрації на стику шарів різних матеріалів. Шум походить від каструлі. Він може бути різним у залежності від кількості та виду їжі, що готується.


   Свистячі звуки. Властивість каструлі. Цей шум виникає, якщо каструля складається з шарів різних матеріалів. Шум викликають вібрації на стику шарів різних матеріалів. Шум походить від каструлі. Він може бути різним у залежності від кількості та виду їжі, що готується.


   Шум вентилятора. Для правильної роботи електроніки вона повинна функціонувати при нормальній температурі. Для цього варильна поверхня обладнана вентилятором, який працює з різною потужністю в залежності від температури роботи конфорки. Вентилятор може продовжувати працювати після вимкнення варильної поверхні, якщо температура залишається високою.


  Купити індукційні варильні панелі BOSCH SIEMENS в Києві, Одесі, Херсоні, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Сумах та інших містах України.

 14.01.2020
 (33 переглядів)