Пральні машини BOSCH

Пральні машини BOSCH

Практично безшумна пральна машина.

Пральні машини Bosch, з використанням технології AntiVibration на бокових стінках, не тільки мають привабливий дизайн, але й забезпечують більшу стабільність і зменшують вібрацію під час їх роботи. Крім того, удосконалена ізоляція також знижує рівень шуму, завдяки чому пральні машини Bosch вражають тихою роботою під час циклу віджимання. Результати прання, які можна побачити, а не почути!

Двигун нового покоління EcoSilenceDrive™– надзвичайно потужний, економний, тихий та довговічний

Точні настройки мотора EcoSilence Drive ™ з інверторним керуванням, який м'яко і без ривків обертає барабан, забезпечують дбайливе прання. Безщітковий мотор нового покоління EcoSilence Drive ™ працює значно тихіше, ніж звичайні мотори. Завдяки відсутності тертя, він надійніше і довговічніше звичайних моторів і має гарантію на 10 років. Ще однією перевагою мотора є його енергоефективність.

Ефективне прання зумовлює ефективне споживання.

Більшість пральних машин доглядають за Вашою білизною, і лише деякі з них сконструйовані з урахуванням енергоефективності. Функція ActiveWater дозволяє обирати між повним та частковим завантаженням, щоб забезпечити точну кількість електроживлення та води, які необхідні для прання завантаженої кількості білизни. Ідеальний результат лише одним натисканням кнопки, прання за пранням!

Додайте речі у будь-який момент.

Дозавантаження від Bosch дозволяє додати або прибрати зайвий одяг під час циклу прання. Просто натисніть на кнопку "Пауза", і відкрийте дверцята пральної машини, додайте необхідні речі та продовжіть цикл прання.


  • Купити пральну машину BOSCH у Львові, Харкові, Запоріжжі, Одесі, Полтаві, Дніпрі, Києві та інших містах України.
 02.04.2020
 (41 переглядів)