Прання верхнього одягу з пральною машиною Siemens

Прання верхнього одягу з пральною машиною Siemens

Пральні машини з програмою Верхній одяг /імпрегнування для функціональних і водонепроникних тканин допомагають їм зберігати свої вражаючі властивості протягом тривалого часу.

Завдяки правильному пранні, можливо одночасно прати і освіжає водовідштовхувальну функцію вашої тканини. Саме так можна випрати непрмокальную тканину, не погіршуючи її властивостей. Таким чином, навіть часто використаний одяг не втратить своїх властивостей. Завдяки програмам super15 і super40 ви можете насолодитися чистим одягом ще швидше.

Альпінізм або триатлон? Кайтсерфінг або гольф?

Вид діяльності, який стимулює вас до вдосконалення, залежить від особистих переваг, фітнесу та майстерності. Незалежно від активності, вам потрібно мати відповідний одяг. Він не може підвести вас. Якщо ви багато тренуєтеся на свіжому повітрі, ви знаєте, що в високоякісних матеріалів немає лімітів. Водонепроникні, вітрозахисні, а також тканини, які пропускають повітря захопили спортивну індустрію. Тому стало набагато важливіше те, як ви перете ваш верхній одяг.

Захистіть свою високоякісну функціональну одяжу при пранні - програма Верхній одяг /імпрегнування.

Програма Верхній одяг / імпрегнування захищає високоякісний функціональний одяг під час прання. Завдяки правильній температурі і особливими рухами барабана цикл освіжає водовідштовхувальну функцію вашої тканини. Коли ви перете і водонепроникний одяг з цим циклом, він оновлює свою здатність пропускати повітря.

 04.03.2020
 (50 переглядів)