Сушильні машини

Сушильні машини

  • Традиційна сушка білизни на білизняний мотузці в міських умовах надзвичайно скрутна. Постійно щось заважає в ванній кімнаті або на балконі. У зв'язку з цим пропонуємо вам доручити сушку вашої білизни нашим сушильних автоматів.
  • Переваги сушки в сушильних автоматах: прекрасний результат сушіння в будь-яку погоду і пору року; економія сил, часу і місця; немає забруднень, що виникають в процесі сушіння на вулиці (промислові викиди, вихлопні гази) => немає алергії; гігієна - висока температура вбиває хвороботворні мікроорганізми; м'яке пухнаста білизна, приємне для тіла; швидка індивідуальна сушка; немає підвищеного рівня вологості в квартирі; немає необхідності у використанні кондиціонера не забруднює навколишнє середовище; естетичність; безпека
  • Існує два основних принципи роботи сушильних автоматів: на принципі відводу повітря; на принципі конденсації вологи. Повітряна сушильна машина - найдешевший тип сушильних машин. При її установці необхідно, щоб поруч було вікно, так як вологе повітря надходить прямо в кімнату, і його потрібно відводити на вулицю за допомогою шланга.
  •  Конденсуючі сушильні машини можна встановлювати в будь-вентильовані кімнати, де є розетки. Вологий від сушки повітря в кімнату не потрапляє. Гаряче повітря охолоджується, і волога конденсується. Конденсат збирається в спеціальному контейнері. Світловий і звуковий сигнал сповістять вас, коли слід злити конденсат. Крім того, конденсат можна відправляти прямо в каналізацію. Ви можете вибирати між Повновбудовувані моделлю, яка повністю прихована за дверима меблевої стінки; вбудовується моделлю, на яку просто навішується панель від меблевої стінки; і окремо  сушильної машиною, яка, однак, може стати вбудованої, якщо ви придбаєте спеціальну панель
  • Наши сушильні автомати оснащени спеціальною системою DUO-Tronic, яка управляє процесом сушіння білизни. За допомогою двох незалежних сенсорів система вимірює різницю температур і залишкову вологість. Вимірювання вологості відбувається шляхом вимірювання електропровідності. Ви задаєте тільки програму сушіння, і ваше білизна буде ретельно і дбайливо висушина.
  • Купити cушільні машини BOSCH SIEMENS в Харкові, Житомирі, Одесі, Києві, Запоріжжі, Херсоні, Полтаві та інших містах України.
 26.12.2019
 (40 переглядів)