Така розумна, що робить все сама. Інтелектуальна система i-DOS

Така розумна, що робить все сама. Інтелектуальна система i-DOS

Така розумна, що робить все сама.

  • Додайте більше зручності в свое звичне прання: з пральними машинами Bosch i-DOS з інтелектуальним дозуванням все, що вам необхідно буде робити - це наповнювати великі кювети засобами для прання, а інтелектуальна система i-DOS все зробить сама, щоб забезпечити незмінно бездоганні результати прання за пранням, без додавання коштів кожен раз.Стірка у всій своїй бездоганності? Повністю автоматична, і жодна крапля не витрачено даремно.

Заощаджує пральний засіб і не витрачає даремно воду.

  • Датчики i-DOS усередині пральної машини автоматично визначають тип тканини, обсяг завантаженої білизни і ступінь його забруднення, потім автоматично відміряють точну кількість прального засобу та води, необхідних для кожного прання. Вам просто слід вибрати програму "Автоматична" і натиснути "Старт", щоб отримати бездоганні результати і заощадити до 38% * прального засобу, не витрачаючи даремно воду.

i-DOS для всіх потреб вашого білизни.

  • З двома різними великими кюветами для прального засобу та кондиціонера одного наповнення буде досить на багато циклів прання. Темні речі, потім світлі, а потім спортивні ... просто виберіть найбільш відповідну програму або натисніть "Автоматична". i-DOS автоматично визначить точну кількість прального засобу, необхідного для кожного завантаження білизни.
  • Купити пральну машину BOSCH SIEMENS в Прилуках, Харкові, Запоріжжі, Херсоні, Полтаві та інших містах України.
 27.01.2020
 (31 переглядів)