Варильні панелі SIEMENS

Варильні панелі SIEMENS

ВАРИЛЬНІ ПАНЕЛІ SIEMENS


Індукційні варильні панелі:

З індукційними варильні панелями Siemens, розмір яких варіюється від 60 до 90 см, ви зможете легко і швидко приготувати свої улюблені страви. Електромагнітна індукція генерує тепло лише там, де воно необхідне. Необхідна температура нагрівання в індукційних плитах з'являється негайно і також швидко зникає після вимкнення. Якщо раптом у вас в процесі готування що-небудь втече, щось не пригорить, так як поверхня плити не нагрівається.


Комбіновані варильні панелі:

Ви хочете готувати з електрикою і на газу одночасно? Немає проблем. З Siemens ви можете комбінувати різні типи конфорок. Варильні панелі Domino представлені в різних версіях 30 см шириною. Ви можете комбінувати їх як завгодно - вони відмінно працюють разом. Ви можете встановити плиту Domino в стільницю або на кухонний острів. Так як вони не займають багато місця, варильні панелі Domino відмінно підійдуть для офісів і невеликих кухонь. Газові плити Domino ідеально підходять для офісів і невеликих кухонь. З'єднувальні дроти знаходяться в просторі між конфорками, таким чином не порушуючи гармонійний зовнішній вигляд вашої кухні.


Газові варильні панелі:

Як професіонали, так і любителі однаково цінують можливість готувати на відкритому вогні, і краще за все для цього підійде побутова техніка Siemens. З газовими плитами Siemens ви за лічені хвилини зможете розігріти їжу в каструлі або сковороді. Залежно від моделі поверхню газових плит Siemens зроблена з кераміки, загартованого скла або нержавіючої сталі, а решітки виконані з емальованого чавуну. Неважливо, чи виберете ви 60 сантиметрову газову плиту в чорному кольорі, газову плиту з п'ятьма конфорками або іншу модель, ви можете бути впевнені в тому, що будь-який варіант стане стильним акцентом на вашій кухні.


Керамічні варильні панелі:

Варильні панелі зі склокераміки полегшать вам життя. Електричні керамічні плити нагріваються значно швидше, ніж звичайні сталеві плити, і їх набагато легше утримувати в чистоті. Вони мають гладку, рівну поверхню, а зона приготування підсвічується червоним, коли вона включена. Ви можете з високою точністю регулювати температуру зон для приготування їжі за допомогою різних доступних рівнів спека. Зони приготування їжі з функцією highSpeed ​​від Siemens оптимізовані для швидкої готування і нагріваються миттєво.


  • Купити посудомийну машину в Білій Церкві, Кіровограді, Одесі, Полтаві, Тернополі, Києві та інших містах України.
 28.02.2020
 (55 переглядів)