Вбудовувані посудомийні машини Siemens

Вбудовувані посудомийні машини Siemens

Вбудована посудомийна машина Siemens - справжня чарівниця на вашій кухні.

  • Вона стильна, дуже ефективна та швидка. Встановіть на посудомийну машину власний меблевий фронт, щоб створити гармонійний дизайн кухні. Не має значення, яку помічницю ви виберете, шириною 60 см або 45 см, вони все одно безшумно і ефективно піклуються про ваш посуд. Еффектівна сушка і неймовірний блиск

Завдяки унікальній технології сушіння Zeolith ваш посуд стане ідеально сухим в короткий проміжок часу.

  • Цеоліт - це природний мінерал, що має властивість вбирати вологу і вивільняти сухе тепло. Тепле повітря розподіляється в камері посудомийної машини, швидко і енергоефективно висушує ваш посуд, навіть пластик!

varioSpeed ​​Plus: до 3 разів швидше миття та сушіння посуду.

  • Коли ви натискаєте кнопку varioSpeed ​​Plus, цикл миття посуду скорочується до 66%. Час до завершення програми відразу ж відображається на дисплеї. Як результат, ваш посуд завжди сяє чистотою навіть за короткий проміжок часу. Функція не може бути застосована до програми попереднього ополіскування і швидких програм.

emotionLight - для неповторного підсвічування інтер'єру посудомийної машини.

  • Світлодіодні елементи на краю верхньої стінки внутрішньої камери прекрасно освітлюють посуд синім або білим кольором. Світло включається і вимикається автоматично, коли ви відкриваєте або закриваєте дверцята.

Складні елементи коробів - безліч можливостей.

  • З коробами varioFlex і varioFlex Plus в посудомийних машинах Siemens ви завжди знайдете місце для громіздких каструль, тарілок, тендітних келихів або маленького кухонного приладдя. А коли вам потрібно ще більше простору для келихів, короба varioFlex Plus дозволяють ставити їх внизу в два ряди - дуже зручно і безпечно завдяки спеціальному кріпленню.

Спеціальний догляд для скла.

  • Крихкий скляний посуд вимагає особливої ​​уваги під час миття. Програма Скло 40 ° C від Siemens розроблена спеціально для таких потреб. Спочатку відбувається процес делікатного і одночасно ретельного миття при низьких температурах. Далі слідує фаза сушіння, яку спеціально трохи подовжили для екстратурботливої сушки. Результат вражаючий: келихи сяють, а ви насолоджуєтеся улюбленими напоями.

Купити посудомийну машіну Siemens в Харкові, Запоріжжі, Одесі, Полтаві, Дніпрі, Києві та інших містах України.

 29.01.2020
 (47 переглядів)