Вузькі пральні машини Bosch

Вузькі пральні машини Bosch

Вузькі пральні машини Bosch: компактні розміри і чудові результати.

  • Вузькі пральні машини шириною 60 см і глибиною 45 см поєднують в собі компактний розмір, високу потужність і функціональність повнорозмірних пральних машін. Пральна машина з безщітковим мотором EcoSilence Drive забезпечує протягом багатьох років дбайливе прання ваших улюблених речей.

Тиша в будинку.

  • Спеціальна конструкція бічних стінок збільшує жорсткість корпусу, знижує вібрацію і робить машину ще більш стабільною і тихою в процесі роботи.

 Простота у використанні

  • Ви можете додати речі в пральну машину або дістати помилково покладене в прання білизну, коли програма вже виконується. Просто натисніть кнопку «Старт / Пауза» для припинення програми прання, відкрийте дверцята люка і додайте забуту річ. Потім закрийте дверцята і натисніть «Старт / Пауза» знову для продовження програми. Для відкриття дверцят пральної машини необхідно, щоб температура води в барабані не перевищувала 50 ° С і програма прання не була на етапі ополіскування.

Безщітковий мотор нового покоління.

  • Точні настройки мотора EcoSilence Drive ™ з інверторним керуванням, який м'яко і без ривків обертає барабан, забезпечують дбайливе прання. Безщітковий мотор нового покоління EcoSilence Drive ™ працює значно тихіше, ніж звичайні мотори. Завдяки відсутності тертя, він надійніше і довговічніше звичайних моторів і має гарантію на 10 років. Ще однією перевагою мотора є його енергоефективність.  
  • Купити пральну машину BOSCH SIEMENS у Львові, Харкові, Запоріжжі, Херсоні, Полтаві та інших містах України. 
 18.02.2020
 (49 переглядів)