Здорові та смачні страви - швидко і просто

Здорові та смачні страви - швидко і просто

Можливість використання в трьох положеннях : контактний гриль, розгорнутий вид і "міні-духовка" з режимом "Верхнє і нижнє нагрівання"

  • Термостат з беступенчатим ​​регулюванням
  • Знімні алюмінієві пластини з антипригарним покриттям для смаження
  • Пластини з отворами для відведення жиру
  • Потужність 1800 Вт

Тепло, постійно пристосовується для бездоганного результату.

Гриль для насолоди смаком - з регулятором температури настроюється. Ви можете легко вибрати ідеальну температуру для кожного блюда. Їжа готується при ідеальній температурі з обох сторін, що і робить її найсмачнішою. Наприклад, стейки можна довести до бездоганності: підсушені з боків, але все ще рожеві всередині. Швидко, просто і без дратівливих бризок жиру.

Особливості для ще приємніше приготування корисних страв.

Особливості контактного гриля зробили приготування всіх типів страв ще легше і зручніше . Наприклад, нахилені пластини мають відтік для жиру для приготування страв з низьким вмістом жиру. А 2 піддони для жиру дозволяють позбутися від нього легше і гігіенічнее.

Гріль 3-в-1.

Миттєве приготування вишуканих страв.

Корисна, швидка і вишукана їжа. 3 режиму контактного гриля відкривають безмежні можливості для креативних ідей. Соковиті стейки, смачні бургери, хрустке, з золотистою скоринкою соте на шпажках, тости, Панін, сендвічі та фокаччею - насолоджуйтеся тим, що Вам подобається. Смачно, низькокалорійно і корисно.

Купити гриль BOSCH в Кривому Розі, Києві, Одесі, Херсоні, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Сумах та інших містах України. .

 13.02.2020
 (38 переглядів)